Yıldız EN TV

Yıldız EN TV Hakkında

Yıldız EN TV, yayın hayatına Mart 2016 yılında başlayan, genç ama dinamik televizyon kanallarından biridir. Engin Grup Gayrimenkul’ün sahibi olduğu kanal, farklı tarzı, halkı yakalayan yayınlarıyla başarı basamaklarını hızlı şekilde çıkmaktadır. Kanalın sloganı “Türküler özümüz, türküler sözümüz” olarak belirlenmiş, tüm Türkiye’ye hitap etmeyi planlayan bir kanal misyonuna sahiptir. Kanalın ana temasında, Anadolu geleneklerinin ekranlara taşınması hedefleniyor. Özellikle türkülere öncelik veren kanal, kırsal bölgelerde ciddi bir popülerite kazanmış durumda. Yıldız EN TV canlı izle seçeneği, sizi anında bu güzel kanala ulaştırarak, kesintisiz izlemenize olanak sağlayacak şekilde sunulmuştur. Başarılı bir şekilde yatırımları devam eden kanal, hali hazırda %40 civarında izlenme kitlesine ulaşmış görünmektedir.

yıldız en tv

Yeni yayın döneminde daha özenli bir yayın akışı olduğunu görmekteyiz. Ekonomi Gündemi, Sabahat Akkiraz, Eda Doğanay ve İbrahim Dizlek, Ender Balkır ve Özcan Türe gibi ünlü ve popüler Türk Halk Müziği sanatçılarının bulunduğu programlar yer alıyor. Farlı şehirlere giderek o bölgede çekim yapan, gelenek ve göreneklerini derleyen, ekranlara sunan bir yayın anlayışı bulunuyor. Tüm bunları yaparken elbette türkülerimizi ve değerli yorumcuları da sunumlarda bulundurmayı ihmal etmiyor. Yıldız EN TV canlı yayınları izlemeniz için birkaç alternatif sunuyor. Türksat uydusundan ve internet sitemiz üzerinden, kesintisiz olarak kanalın yayınlarına ulaşabilirsiniz.

yıldız en tv

Yeni bir kanal olmasına karşın, ünlülerin de destek verdiği, Anadolu’nun özüne yakın, maddi kazanç gütmeden, en doğru hizmeti vermeye çalışan bir kanaldır. Bu yapısı nedeniyle, Anadolu’nun birçok bölgesinde takdir kazanarak, takibe alınmıştır. Türk insanının türkü ve geleneklerine sahip çıkan yapısını, gerek programlarıyla, gerekse yaptığı müzik programlarıyla en doğru şekilde işlemeyi başarmıştır. Canlı yayınlarda canlı performansları izleyebilir, Türkülerin en güzel yorumlarını, işin uzmanlarından sizler de sitede takip edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12345         

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: (0212) 450 10 75

E-mail: [email protected]

Adres: Turgut Özal Mahallesi 70.Sokak No:25 34513 Beylikdüzü OSB/Esenyurt/İSTANBUL

Website: www.yildiztv.com.tr

No Responses

  1. Anonim