Yaban TV

Yaban TV Hakkında

Yaban TV, 10 Eylül 1956’da Elazığ’da doğan gazeteci Ufuk Güldemir, 2006 yılı aralık ayında, ortağı Melih Meriç’le birlikte Türkiye’nin ilk ve Tek Outdoor Yaşam Kanalı olarak kurulan kanal, izleyicilerine her an kesintisiz olarak Yaban hayatı ve buna benzer birçok içeriği sunmaktadır. Şimdiye kadar yaklaşık olarak 4000 saatin üzerinde yayın gerçekleştiren Yaban hayatını ekranlara getiren kanalın şu ana kadar ürettiği bütün içeriklerin neredeyse yüzde 80’i özgün içeriklerdir. Özellikle meraklılarının ilgiyle takip ettiği kanal, 14 yıldır kesintisiz olarak yayın hayatına devam ettiğine göre, izleyicisi ve meraklısı son derece fazla olarak görülebilir. Bununla birlikte, Yaban TV canlı izle başlığı altında bu kanala web sitemiz üzerinden son derece kolay ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilir ve yayın akışını rahatlıkla takip edebilirsiniz.  

yaban tv

Yaban TV uzun yıllardır özellikle outdoor, avcılık ve yaban hayatı gibi konuların meraklılarına ürettiği ve neredeyse tamamı kendisine özgü olan içeriklerle insanları mutlu ediyor. Özellikle son yıllarda insanların doğaya ve yaban hayatına duyduğu özlemin giderilmesine ve bu bağlamdaki içerikleri izlemesine vesile olan kanal son derece büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Birçok farklı içeriği insanlarla buluşturan Yaban TV insanların her anlamda bilgilenmesini ve meraklarını gidermesini sağlayarak insanları Yaban hayatı konusunda daha bilinçli bir yapıya getirmektedir. Bunun karşılığını ise izlenme oranları ile almaktadır. Bununla birlikte, web sitemiz vasıtası ile son derece kolay bir şekilde bu kanala ulaşabilir ve Yaban TV canlı yayın akışını kesintisiz ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

yaban tv

Sizler için en iyi hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiş olan web sitemizde son derece akıcı ve canlı izleme sırasında hiçbir sorun yaşamadan istediğiniz içeriğe ve kanala rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Kanal an itibariyle Türksat uydusu üzerinden yayın yapmadığından kanalın eski frekans bilgileri geçerli değildir. Ancak kanalın uydu yayınına geçiş yapması takdirinde sizlere en güncel bilgileri ve en kaliteli online canlı TV keyfini sunmayı amaçlayan sitemizde Yaban TV güncel frekans bilgilerini bulabileceksiniz. Bu sırada da Yaban TV canlı yayınlarını web sitemizde hiçbir sıkıntı yaşamadan en yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 324 47 91

E-mail: [email protected]

Adres: MKM B5, Uğur Mumcu Cad. No:8 34335 Etiler/İSTANBUL

Website: https://www.yabantv.com