Vuslat TV

Vuslat TV Hakkında

Vuslat Tv, 19 Temmuz 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan Malatya şehrinin yerel televizyon kanalıdır. Yaptığı kaliteli ve yenilikçi yayınlarla Malatyalıların haber alma ihtiyacını karşılayan kanal aynı zamanda Türksat uydusu üzerinden yaptığı yayınları ülkemiz ve tüm dünyaya ulaştırabilmektedir. Malatyalıların en çok seyrettiği yerel kanallar arasında yer alan Vuslat TV, şehrin dünyaya açılan kapısı olma misyonunu sürdürmektedir. Yerel yayıncılıktan ulusal yayıncılığa geçmeyi hedefleyen kanal, yaptığı teknoloji yatırımlarıyla her geçen gün yayın kalitesi ve bununla beraber de izlenme oranlarını arttırmaktadır.

vuslat tv

Toplumsal değerlere saygılı, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışla Vuslat Tv, Malatya’yı oldukça başarılı bir şekilde temsil etmekte olan bir kanaldır. Profesyonel insan kaynakları ve yayıncılık anlayışı ile her geçen yayın kalitesini daha da arttırmaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir başarılı bir yayın politikası sürdüren kanal Malatya halkının haber alma ihtiyacını karşılama ve doğru bilgiyi ilk elden ulaştırmak misyonunu sürdürmektedir. Kanalın canlı yayınlarını HD kalitede hiçbir donma yaşamadan izleyebileceğiniz Vuslat Tv Canlı izle seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizde canlı izleyebileceğiniz bir diğer Malatya merkezli yerel kanal da Malatya ER TV‘dir

Vuslat TV Yayın Akışı

İç yapımlar ağırlıklı bir yayın akışına sahip olan kanalda, ağrılıklı olarak haber yayınları yapılmaktadır. Güçlü habercilik ağı ve kaliteli insan kaynakları ile, Malatya ve ülke gündemin son gelişmeleri en hızlı bir şekilde izleyicilerine iletmektedir. Vuslat Tv yayın akışında yer alan programlardan bazıları şunlardır; Haber Extra, Cumanın Bereketi, Yeni Bir Gün, Kentin Nabzı, Spor Analiz, Türkülerle Anadolu.

vuslat tv

Zengin bir yayın akışına sahip olan kanalda, Malatya’dan haberler, aktüel programlar, köy yaşantısından kesitlerin yer aldığı programlar gün içerisinde sıklıkla ekrana gelmektedir. Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan kanalda, eğitimden sağlığa, ekonomiden spora, gündemden kültüre, müzikten dine birçok farklı formatta yayınlara mevcuttur. Ayrıca kanal dış yapımlar da sevilen filmler, belgeseller, çocuk programları, müzik klipleri ve çizgi filmler yer almaktadır. Kanal, Malatya’nın tanıtımını yapmasının yanı sıra, kültürünü ve değerlerini de en güzel şekilde ekranlarına yansıtmaktadır.  Vuslat Tv Canlı İzle seçeneği için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 444 35 98

E-mail: [email protected]

Adres: Uçbağlar Mh. Sivas Cad. No:55 Battalgazi / Malatya 

Website: http://www.vuslat.tv