Vizyon 58

Vizyon 58 Hakkında

Vizyon 58, 27 Nisan 1995 tarihinde kurulmuş Sivas şehrinin yerel televizyonlarından biridir. Sipas Tv ismiyle kurulan kanal daha sonra şimdiki ismini almıştır. “Sivas’ın Sivaslının Tek Televizyon Kanalı” sloganını kullanan kanal, şehirde en çok izlenilen yerel televizyon kanalıdır. İlgiyle izlenilen programları, kaliteli içeriği ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile Vizyon 58, her geçen gün izleyici kitlesini arttırmaya devam ediyor. Sivas’la ilgili tüm gelişmeleri yerel halka aktaran kanal, Sivas’ın tanıtımı için yaptığı yayınlarla da dikkat çekiyor.

vizyon 58

Vizyon 58 kanalının İstanbul’da stüdyosu bulunmaktadır. Kanal son yıllarda büyük bir atılım göstererek yayınlarını karasal yayından uydu platformlarına taşımıştır. Kanal, Türksat uydularının yanı sıra Digiturk ve D-Smart platformlarından da yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kanal aynı zamanda internetten canlı yayınları ile de buradaki kullanıcılara ulaşabilmektedir. Vizyon 58 Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Sivas merkezli yayınlar gerçekleştiren Sivas SRT kanalının canlı yayınlarını da web sitemizde kesintisiz izlemeniz mümkündür.

vizyon 58

Vizyon 58 Yayın Akışı

Vizyon 58 yayın akışında genellikle Sivas şehrinden yerel haberler yayınlanmaktadır. Şehirle ilgili tüm gelişmeler hızlı bir şekilde izleyicilere aktarılmaktadır. Kanalda haberlerin yanı sıra birçok farklı türden programlar gün içerisinde ekrana gelmektedir. Eğlence, spor, kültür, gezi, ekonomi, tartışma, din, yaşam, sağlık türündeki programlar kanalın günlük yayın akışında karşımıza çıkmaktadır. Kanalın yayın akışında yer alan programlar ise şöyledir;

Cengiz Yolalan Show, Nuri Çetinkaya ile Müzik Keyfi, Ekonomi Politika, Gönülden Türküler, Gündem Özel, Amatör Panorama, Rengarenk, Neler Oluyor?, Karadeniz Show, Futbol Analiz, Bacı Gardaş, Tarım Saati, Tefekkür Bahçesi, Türkü Ana ile Türkü Seli. Kanal özellikle eğlence programlarında Sivas’ın sevilen sanatçılarına yer vermektedir. Cengiz Yolalan Show kanalda büyük ilgi gören programların başında gelmektedir.

vizyon 58

Kanalda ayrıca siyasi tartışma programları izleyicilerin beğenerek izlediği programlardandır. Sivas ve ülke gündeminin tartışıldığı programa zaman zaman yerel siyasetçiler de katılmaktadır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0346 225 3011

E-mail: [email protected]

Adres: Çarşıbaşı Mah. Atatürk Cad. Paşa Camii Altı No:23/B Merkez / Sivas

Website: http://www.vizyon58.com