Vatan TV

Vatan TV Hakkında

Yayın hayatına 26 Aralık 2009 tarihinde başlayan Vatan TV, Vatan Medya Grubu tarafından kurulmuştur. Kuruluş tarihinden sonra test yayınlarına devam eden kanal, düzenli yayınlarına 1 Şubat 2010 tarihiyle devam etmiştir. İlk başlarda Türk Halk Müziği yayınlarına ağırlık vermiş, sonrasında eğlence programlarıyla daha da zengin bir yayın akışına sahip olmuştur. Vatan TV canlı izle seçeneği ile kanalı takip edebilir, eğlence ve müzik keyfi yaşayabilirsiniz. İstanbul, Pendik merkezli olan televizyon kanalı, geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kanalın sloganı “Bu vatanın Kanalı” şeklinde lanse edilmiştir.

vatan tv

Özellikle kırsal bölgede bulunan izleyicilerine hitap etmeyi başaran kanal, eğlenceli ve müzik ağırlıklı yayınlarıyla oldukça beğeni kazanmaktadır. Anadolu’da ki farklı bölgelere ait, yöresel sanatçıları programlarına konuk eden kanal, bu anlamda da tanıtım ve kültürümüze katkı sağlamaktadır. Tek bir bölge ile sınırlı kalmadan, genel olarak yayınlarını yaptığı için Vatan TV canlı yayınları büyük ilgi görmektedir. Hem uydu hem de D Smart üzerinden yayın yapan kanal, internet üzerinden de yayın yapıyor.

Vatan TV Programları

Gizem Kara Show

vatan tv gizem kara show

Türkülerle dolu bir eğlence programıdır. Özel konukları ile her Pazartesi günü saat 20:00 de yayına başlayan program, hız kesmeyen temposuyla, izleyicinin en sevdiği programlar içinde yer alıyor.

Ahmet Denizer ile Türkü Saati

vatan tv ahmet denizer ile türkü saati

Anadolu bölgesine ait özel türküleri derleyerek seslendiren Ahmet Denizer, Cumartesi günü yayın akışı içinde saat 23:00 da yayına çıkıyor.

Canses Show

vatan tv canses show

Pazar günleri saat 18:00 ekranlara gelen Canses, keyifli sohbet ve bol türkü seslendirmeleriyle, izleyicilere özel bir şov sunmakta. Alaturka, halk ve pop müzik gibi farklı türler programda yayınlanıyor.

Bizim Türkülerimiz

vatan tv bizim türkülerimiz

Ümmü Erbil tarafından hazırlanan program, Türk Sanat Müziği sanatçılarını ağırlıyor. Serbest bir konsepte sahip olan program, Vatan TV canlı yayınlarından biridir.   

Frekans Bilgileri

Frekans: 12641          

Sembol: 30000

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: (0212) 311 08 06

E-mail: [email protected]

Adres: Kaynarca Mahallesi Yanyol Caddesi Serçecik Sokak No:10/4 Pendik/İSTANBUL

Website: http://vatantv.com.tr