Uçankuş TV

Uçankuş TV Hakkında

Uçankuş TV canlı, 8 Eylül 2014’te Can Tanrıyar tarafından kurulmuş bir kanaldır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Anılcan Tanrıyar üstlenmiştir.  Kanal “Türkiye’nin ilk ve tek sosyal yaşam kanalı! Hayata hoş bakanların kanalı” sloganıyla piyasaya giriş yapmıştır. Türkiye’de yayına başlayan bu kanal zaman geçtikçe ABD, Orta Afrika ve Avrupa’da da yayın yapmaya başlamıştır. Genel merkezi Maslak’ta olan Uçankuş TV yıllardır izleyicileri tarafından beğeniyle takip edilmekte ve canlı olarak izleme fırsatı sunmaktadır.  Uçankuş TV canlı; TÜRKSAT 4A, TİVİBU, KABLO TV, DİGİTURK, D-SMART, TURKCELL TV gibi uygulamalarda mobil yayınlar yapmaktadır.

uçankuş tv

Bünyesinde magazin, spor ve eğlence programları barındırmaktadır. Kısacası bu kanal için, sosyal yaşam kanalı da diyebiliriz. Özellikle sosyal yaşamın bir numaralı eğlencesi olan futbolu ekranlara taşımaktadır. Futbolseverler, futbol maçlarını ve yayın akışlarını kesintisiz, HD şekilde izleyebilmektedirler. Aynı zamanda yayınlanan futbol maçları şifresiz olduğu için sporseverler tarafından Uçankuş TV kanalı, canlı izlemek oldukça tercih ediliyor.

uçankuş tv magazin merkezi

Yıllardır beğeniyle ve övgüyle takip edilen bu kanal son yıllarda bazı ödüller alarak başarısını taçlandırmıştır. İşte aldığı. Bazı ödüller;

  • 2019 Gelin Damat Dergisi Ödülleri: Yılın Haber ve Magazin Portalı
  • 2020 Ekonomi’nin En’leri Zirvesi Ödülleri: Yılın Başarılı Magazin Programı Ödülü
  • 2004 MGD 11. Altın Objektif Ödülleri: Yılın En İyi Magazin Portalı

Spor ve magazin kanalları dışında Uçankuş canlı TV kanalı bünyesinde birçok program bulundurmaktadır. Bunlar belgeselden filme, haberlerden dizilere severek takip edilen programlardır.

Her yaştan ve her kesimden insana hitap eden uçankuş TVcanlı, Türk televizyonculuk sektörünün ne kadar ilerlediğinin ve geliştiğinin de çok güzel bir örneği.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12245

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: 0212 283 54 54

E-mail: [email protected]

Adres: Maslak Mahallesi Taşyoncası Sokak Maslak 1453 Sitesi OA Blok No:1 D:9 34398 Sarıyer – İstanbul

Website: https://www.ucankus.com