tvO

tvO Hakkında

tvO 1

TvO kanalı Türk Televizyonculuğuna yeni bir ses getirmeyi amaçlıyor. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Akit TV’den tanıdığımız Bülent Sarıdiken yapıyor. TÜRKSAT uydusunda yayınlanan bu kanal HD kalitesinde yayınlar yapıyor. TVO canlı izleme fırsatı sunan kanalı, bünyesinde; Türklerin gelenek ve göreneklerine uygun, ailelerin rahatlıkla izleyebileceği programlar barındırıyor. Spor programlarından eğlence programlarına, Türkiye’nin kültürünü tanıtmaya yönelik programlardan sinema programlarına, çocuk filmlerinden komedi programlarına bir sürü çeşitli program barındırıyor.

Kanalda Ahmet Keser’in yaptığı sabah programları izleyiciler tarafından çok seviliyor ve beğeniyle takip ediliyor. Bünyesinde başarılı sunucular ve spikerler bulunduran bu kanal her geçen gün daha büyümeye, başarılı ve bilgilendirici içerikler oluşturmaya devam ediyor. Günün farklı zaman dilimlerinde yayınlanan bu kanal, kaçıranlar için sonradan tekrarını izleme fırsatı da sunuyor. Bunun yanında eskiyi yad edip nostaljik anlar yaşamak isteyen izleyiciler için bazı Yeşilçam filmlerinin gösterimleri de bulunuyor. Sizler de eskiye dönmek istediğiniz günlerde TVO’nun canlı izle fırsatından yararlanabilirsiniz.

tvo

Kanal, tarih konulu filmlere ve açığa çıkmamış bazı tarih bilgilerine merakı olanları da unutmuyor ve tarih konulu belgesellere yer veriyor.İzleyicilerin güzel vakit geçirmesini sağlayıp hem eğlendiriyor hem de öğretiyor. Bu kanalın içeriğinde bulunan programlarının hepsi birbirinden kaliteli olduğu için geniş bir izleyici kitlesi var.

Kanal yukarıda da bahsettiğimiz gibi her kesimden insanın beğenisine hitap edebilecek içerikler sunuyor. Kısacası bu kanalda herkes ilgi alanına göre bir program bulabiliyor. Hal böyle olunca TVO kanalı, izleyiciler tarafından son derece rağbet görüyor ve kendine hayran bıraktırıyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12034

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: 0212 445 28 28

Adres: Göztepe Mahallesi, İnönü Cd. No:122, 34214 Bağcılar/İstanbul Başkule Plaza

Website: http://www.tvo.com.tr