TVNET

TVNET Hakkında

8 Nisan 2015 tarihinde kurulan TVNET, ulusal düzeyde yayın yapan haber kanalıdır. Albayrak Medya Grubu bünyesindeki kanalın merkezi İstanbul’dadır. Kanalın Genel Yayın Yönetmeni Ömer Karaca’dır. “Yeni Medya Ekranı” sloganını kullanan kanal Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri tarafsızlık ilkesiyle ekrana taşımaktadır. İlkeli yayın, gerçek habercilik politikasını belirleyen kanal, haber aktarma biçimi ve konuyu ele alış şekliyle seyircisini yönlendirmemektedir. İzlediği kanaldan saygı görmek isteyenlerin televizyonu TVNET, gerçek haber fark edilendir diyor. 24 saat boyunca yayınlanan haber programlarının yanı sıra ekonomi, spor, sağlık ve aktüel türlerindeki programlara da yayın akışında yer vermektedir. Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, KabloTV gibi platformlardan da yayınlarını izleyicilere ulaştırmaktadır.

TVNET Programları

Parapolitik

tvnet parapolitik

Semra Güney Karabaş’ın sunuculuğunu yaptığı programda Türkiye ve dünyayı ilgilendiren güncel olaylar, ekonomiye olan etkileriyle değerlendiriliyor. Ekonomik alanında farklı kollardan alanında uzman konuklar zaman zaman programa konuk olarak kendi görüşlerini bildiriyor.

Türk Kahvesi

tvnet türk kahvesi

Hayatın içinden sorularla hafta sonuna farklı bir tat katan program Türk Kahvesi, Gazeteci Ayşe Böhürler’in sunumuyla her hafta farklı konuklarıyla ekranlarınıza geliyor.

Akıl Odası

tvnet akıl odası

Akıl Odası programında güncel siyasi gelişmeler doğrultusunda yapılan değerlendirmeler ekranlara geliyor. Her hafta farklı bir konuğun olduğu programın sunuculuğunu Nedret Eransel yapıyor. Türkiye ve dünyanın gündemi Akıl Odası’nda konuşuluyor.

Gayrimenkul Ekonomisi

tvnet gayrimenkul ekonomisi

Hef hafta yayınlanan bu programda gayrimenkul sektöründeki gelişmeler konuşuluyor. Her hafta farklı bir ilin konuşulduğu programda ayrıca gayrimenkul sektöründen yeni haberler tartışılıyor. Programı Semra Güney Karabaş ve İshak Kurtuluş Altın sunuyor.

Nerede Kalmıştık?

tvnet nerede kalmıştık

Erem Şentürk’ün sunduğu sabah haberleri programı olan “Nerede Kalmıştık?” sabahın ilk ışıklarında Türkiye ve dünyadan en sıcak haberleri farklı anlatım biçimiyle ekranlara getiriyor.

İlim İrfan Saati

tvnet ilim irfan saati

Ömer Korkmaz’ın sunduğu programda Türkiye’nin birikimi, aydınları, hocaları, alimleri TVNET ekranlarına taşınıyor. Dini bilgiler ve dinle alakalı merak edilenler, her hafta programa katılan farklı konuklarla değerlendiriliyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12213          

Sembol: 5833

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 467 5500

E-mail: [email protected]

Adres: Maltepe Mah.Fetih Cad.No.6 DK.5 Topkapı-Zeytinburnu/İstanbul

Website: https://www.tvnet.com.tr