TvEM

TvEM Hakkında

Ocak 1993 yılında Trabzon merkezli kurulan Gökkuşağı TV, 1999 yılında Mehmet Ali Yılmaz’a devredilmiştir. 2011 yılında Zigana TV olarak yayına başlamıştır. 2012 yılında Zigana TV adında değişikliğe giderek açılımı Egemenlik Milletindir anlamına gelen TVEM’e dönüştürülmüştür.  Tam adı Televizyon egemenlik Milletin olan kanal 7 Ocak 2012 yılında Tek Art Holding’in sahibi Mehmet Ali Yılmaz tarafından kurulmuştur. Kanalın yayınlarını yaptığı genel merkez İstanbul’da olup izleyicilerine bu kanalı canlı olarak izleme fırsatı sunmaktadır.

tvem

‘Sinema ve eğlence kanalınız ve ailenizin en konforlu sinema locası’ sloganıyla piyasaya giriş yapmıştır.  Medyadaki gelişmeleri ve değişmeleri yakından takip eden TVEM canlı izlenebilen kanalı, yayıncılığına bu anlayışla devam etmiştir.  Kanal özellikle 80’li yılların unutulmaz ünlü yabancı dizileri olan A Takımı, Kara Şimşek gibi dizileri günümüzde tekrar yayınlamıştır.

tvem

TVEM canlı kanalının en genel amacı halkın kanalı olup, halkın taleplerini inceleyip en doğru şekilde karşılamaktır. Tüm yaş gruplarına ve her kesimden insana hitap eden kanal izleyicilerine son derece sıcak ve samimi anlar yaşatmaktadır. Kaliteli yayınlarıyla kanal; genç, yaşlı, kadın, erkek herkese hitap etmektedir. İçerisinde müzikten komedi programlarına, haberden sohbete birçok program bulundurmaktadır.

tvem

İzleyicilerin güzel vakit geçirmesini sağlayacak, tam bir aile kanalı, 80’lerden kalma dizilerle sizlere nostaljik anlar yaşatacak TVEM kanalı birçok izleyicinin gönlüne taht kurmayı başardı. Son derece başarılı bir şekilde piyasaya giriş yapan ve aynı başarıyı koruyarak devam bu kanal, içeriği sayesinde izleyicilere her tür programı izleme şansı sunuyor.

Frekans Bilgileri

Kanal an itibariyle Türksat üzerinden uydu yayını gerçekleştirmemektedir. Kanalın canlı yayınlarını bunun yerine web sitemiz aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Tel: (0212) 471 61 19

E-mail: [email protected]

Adres: Sögütlüçesme Mah.Halkali Caddesi No:245 Sefaköy Küçükçekmece / İSTANBUL

Website: http://www.emtv.com.tr