tvDEN

TVDEN Hakkında

Tvden, Aydın ilinin yerel televizyon kanalıdır. Başta Aydın ve Muğla olmak üzere, Ege bölgesinden haberler ağırlıklı yayınlar yapmaktadır. Kanal Denge Medya grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanal yayınlarına daha çok izleyiciye ulaşabilmek adına uydu üzerinden başlamıştır. Kanalın Genel Müdürlüğünü Bülent Öztürk yapmaktadır. Kanal, Aydın ve Muğla illeri dışında Türkiye ve dünyadan haberleri de ekranlarına getirmektedir. Yerel haberlerin fazla talep görmesi nedeniyle ağırlıklı olarak yerel haberleri izleyicilerine ulaştırmaktadır.

tvden

Aydın ve Muğla halkının haber alma ihtiyacına yönelik yayın yapan kanal, objektif, doğru ve hızlı habercilik politikasını sürdürmektedir. Bölgede izlenen ve sevilen bir kanal olan Tvden, yerel bazda en son gelişmeleri izleyicilerine hızlı bir şekilde ulaştırmaya devam ediyor. Tvden Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

Kanalın Yayın Akışı

Kanalın yayın akışı ağırlıklı olarak yerel haberlerin yayınlandığı bültenlerden oluşturmaktadır. Haberle dışında farklı türlerden içeriklerin yer aldığı programlar da gün içerisinde kanalda ekrana gelmektedir. Kanalda yer alan programlar ise şöyledir;

Tarımda Gündem, Hedef, 5G1K, Uzmanına Sor, Gündem Özel, Sora Sora, Esnafın Kürsüsü, Baş Başa, Aile Hekimi, Meslekden, Anasından Danasına Hayvancılık, Spor Zamanı, Egenin Lezzetleri, Duygu’yla Egeden, Sayıların Gizemi, Bir Konu Bir Konuk, Sağlık Vakti, Arabuluculuk ile Kazan, Günaydın Ege, Sivil Toplum, İşten Güçten, Adüden, Politikacılar, Gün Aydın’la Başlar, Spor Gündemi.

tvden

Tvden yerel bir televizyon kanalı olmasına rağmen kapsamlı ve kaliteli yayınları ile ulusal kanal düzeyinde bir kanaldır. Aydın şehrinin temel sorunlarına değinilen birçok program kanalda büyük rağbet görmektedir. Aydın esnafı ve çitfçisinin sorunları bu programlar masaya yatırılmaktadır. Yerel halkın beklentilerini en iyi şekilde tespit eden kanal, beklentileri ekranına taşıyarak yöneticilere bir mesaj vermektedir. Yerel halka sık sık mikrofon uzatan kanal, onların sorunlarını ve isteklerini yetkili mercilere ulaştırma görevini başarıyla sürdürmektedir.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Tel: 0850 222 5595

E-mail: [email protected]

Adres: Aydın Muğla Karayolu 3. Km. Ovaeymir Mah. No: 6/3 Efeler / Aydın

Website: http://tvden.com.tr