TV100

TV100 Hakkında

2014 yılında yayın hayatına başlayan kanal, kurulduğu ilk günlerde Balıkesir bölgesinden bir yerel kanal olarak faaliyetini sürdürmekteydi. İş adamı Necat Gülseven’in kanalı satın almasından sonra ulusal düzeyde yayın yapan bir haber kanalı haline gelmiştir. Daha önce büyük ulusal kanallarda çok önemli TV showları hazırlayan deneyimli programcı Okan Bayülgen’i de transfer ederek kendisinden söz ettirdi. Uzun yıllar sonra televizyon ekranına dönen Okan Bayülgen kanala büyük bir ivme kazandırdı. Haber programlarının yanı sıra çeşitli türlerde içeriği barındıran kanalda pek çok deneyimli isim yer almakta.

Okan Bayülgen ile Nokta, Oytun Hoca ile Bilim, Mine Uzun ile Güne Bakış, Sağlıklı Günler gibi programlar kanalın en çok izlenen programları arasında yer almaktadır. TV100 Türksat uydusunun yanı sıra Digiturk, D-Smart, KabloTV gibi yayın platformlarından da izleyicilerine yayınlarını ulaştırmaktadır.

TV100 Programları

Biz Bize

tv100 biz bize

Tıp dünyasındaki en yeni gelişmeler, sağlığımızla ilgili önemli konular, günlük hayatımızda kolayca uygulayabileceğimiz öneriler Estetik Dermatoloji uzmanı Dr. Yusuf Topak ve Deniz Akkaya’nın sunumuyla ekranlara geliyor.

Okan Bayülgen ile Nokta

tv100 okan bayülgen ile nokta

Ünlü komedyen ve sunucu Okan Bayülgen’nin hazırlayıp sunduğu programda, her hafta farklı bir ünlü insan konuk olarak programda yer alıyor. Röportaj tadında geçen bu program, ünlü konukları yakından tanımamızı sağlıyor.

Oytun Hoca ile Bilim

tv100 oytun hoca ile bilim

Doç. Dr. Oytun Erbaş, tüm sağlık sorunları ve hastalıklarla ilgili bilgi verici bir programda izleyicilerle buluşuyor. İzleyiciler WhatsApp üzerinden merak ettikleri soruları Oytun Erbaş’a sorabiliyor. 

Seyir Dünyası

tv100 seyir dünyası

TV100 ekranlarında her pazar sinema, müzik ve sanat dünyası ekranlarınıza Seyir Dünyası ile geliyor. Sanatın tüm paydaşlarının konu edildiği program, sanat dünyasına bakış açınızı değiştirecek.

TV100 ayrıca gün içinde Gün Uyanıyor, Haber Bülteni, Haberde Gün Ortası, Emre Buga ile Ana Haber, Emre Buga ile Güne Bakış gibi haber programları yer alıyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12729

Sembol: 30000

Polarizason: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 273 3003

E-mail: [email protected]

Adres: Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. Profilo Alışveriş Merkezi, No: 33/140 Şişli / İstanbul

Website: https://www.tv100.com