TV Kayseri

TV Kayseri Hakkında

TV Kayseri, 2009 yılında kurulan Kayseri şehrinin yerel televizyon kanalıdır. “Vizyon Kentin Televizyonu” sloganını benimseyen kanal, şehrin ilk uydu yayını yapan yerel televizyon kanalı konumundadır. Kayseri’den en güncel yerel haberli ve son gelişmeleri ekranına taşımaktadır. Kanalda ağırlık olarak yerel haberler yapılsa da ülke gündemini ilgilendiren gelişmelere de yer verilmektedir.

tv kayseri

Medyanet grubu bünyesinde faaliyetini sürdüren TV Kayseri, Elif TV, Kent Haber, Radyo Plus gibi medya kuruluşlarıyla aynı yayın grubu bünyesindedir. Kanalın yayın akışında bölgesel haberler, vatandaşların görüşleri, siyasi tartışma programları, şehirden görüntüler önemli yer tutmaktadır. Yayınlarını Türksat 3A uydusu üzerinden izleyicilerine ulaştıran kanal, aynı zamanda internet üzerinden canlı yayın hizmeti de sunmaktadır. TV Kayseri Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Kayseri’nin severek izlenilen bir diğer yerel kanalı olan TV 1‘i de web sitemiz aracılığıyla canlı izlemeniz mümkün.

TV Kayseri Yayın Akışı

TV Kayseri yayın akışı, yerel düzeyde sevilen isimlerin hazırlayıp sunduğu programlara ev sahipliği yapmaktadır. Ağırlıklı olarak haber, kadın, dizi, film, belgesel, müzik yayınlarının yapıldığı kanal da yerel bazda izlenme oranları yüksek içerikler mevcuttur. Kanalın yayın akışında şu programlar yer almaktadır; Kutup Yıldızı, TV Kayseri Ana Haber, Kamuran Küçükdeveci ile Hanımca, 3. Kuşak, Anne Olmak İstiyorum, Aytül Öztürk ile İş Dünyası, Günün İçinden, Kayseri Konuşuyor, Enkayseri.com, Sahadakiler, 3 Korner 1 Penaltı, Ömer Faruk Hamurcu ile Günün Yorumu, Yerel Yönetimlerin Nabzı, Yönetim Katı, Kutup Yıldızı, Necmettin Nursaçan ile Perşembe Sohbetleri, Metin Karakaya ile Eğitime Dair, Gündem Ekonomi, Şeyma Zeynep ile Mali Yaklaşım, Dilek Elmaağaçlı ile 45 Dakika, Gayrimenkul Stratejisi, Ömer Faruk Hamurcu ile Siyaset Maratonu.

tv kayseri

Kanalda ayrıca şehri ilgilendiren önemli konularda halkın görüşünün alındığı programlar da yayın akışında bulunmaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir başarılı bir yayın politikası sürdüren kanal Kayseri halkının haber alma ihtiyacını karşılama ve doğru bilgiyi ilk elden ulaştırmak misyonunu sürdürmektedir.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0352 223 49 00

E-mail: [email protected]

Adres: Alparslan Mah. Bahar Cad. Belde Sok. Mina Sitesi 10/A Kayseri

Website: https://tvkayseri.com.tr