TV A

TV A Hakkında

TV A 2016 yılında yayın hayatına başlayan, Adana şehrinin yerel televizyon kanallarından biridir. Karasal yayınlarla faaliyetlerine başlayan kanal, daha sonra bir atılım gerçekleştirerek uydu üzerinden yayınlarını sürdürmeye başlamıştır. Kanal, Türksat uydusunun yanı sıra Digiturk platformlarından da yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır. Adana ve çevre illerden yaptığı önemli yerel haberlerle adından söz ettiren TV A, bölgenin en çok izlenilen yerel kanalları arasında ilk sıralarda gelmektedir. Kanalda haber ağırlıklı yayınlar yapılmaktadır. Ayrıca yerel halkın faydalanacağı birçok farklı türden içeriğe de yayın akışında yer vermektedir.

tv a

Yerel halkın sorunlarına değinmeyi ihmal etmeyen kanal, yaptığı röportajlar ve canlı bağlantılarla Adana’nın gündemini izleyicilerine hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. TV A Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kanalın yanı sıra Adana merkezli yayınlarıyla birçok izleyici tarafından severek takip edilen Koza TV kanalının canlı yayınlarını da web sitemizde yüksek kalitede kesintisiz şekilde izleyebilirsiniz.

TV A Yayın Akışı

TV A, yayın akışında genellikle yerel haberlerin olduğu bültenler yer almaktadır. Haberlerin yanı sıra birçok farklı türdeki yapımlarda kanalın izlenilen programlarının başında gelmektedir. TV A yayın akışında yaşam, spor, din, eğlence, tarih, gezi, ekonomi ve iş dünyasından haberlerin yer aldığı programlar yer almaktadır. Kanalın yayın akışında yer alan programlar şunlardır;

Renkli Günler, Ektra Kadraj, Dilden Gönüle, Aylin’ce Lezzetler, Manevi İklim, Zafer’le Köşe Bucak, Bu Sabah, Ana Haber, Terapi Zamanı, İş’te Kadın, A’dan Z’ye Özel, Karşı Karşıya, Dost Meclisi, Hayatın İçinden, 90+1, Ters Piramit. Kanalda yerel halkın bir şeyler öğreneceği faydalı programlar yer almaktadır. Renkli Günler programında evde yapabileceğiniz el işleri tarifleri büyük ilgi görmektedir. Kanalın ilgiyle izlenen yapımlarından biride Aylin’ce Lezzetler programıdır. Adana’ya özgü yemek tariflerinin yer aldığı program yerel halk tarafından oldukça sevilmektedir. Siyaset tartışma programları da kanalın izlenilen yapımları arasında yer almaktadır. Adana gündeminin en önemli gelişmelerini hızlı bir şekilde ekranlara taşıyan TV A, yerel bir kanal olmasına rağmen ulusal düzeyde kaliteli yayınlara imza atmaya devam ediyor.

tv a

Frekans Bilgileri

Frekans: 12264

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0322 458 7858

E-mail: [email protected]

Adres: Cemalpaşa Mah. Fuzuli Cad. Galleria İş Merkezi No:175/A Seyhan / Adana

Website: https://tva.com.tr