TV 8,5

TV 8,5 Hakkında

7 Ekim 2016 tarihinde Acun Medya tarafından kurulan TV 8’in alt kanalı olarak kurulan TV 8 Buçuk, kurulduğu günlerde spor müsabakalarını ve organizasyonları yayınlama kararı almıştı. Mesleğine spor muhabiri olarak başlayan ve sporu çok seven kanalın sahibi Acun Ilıcalı’nın spor kanalı kurma isteği ile TV 8 Buçuk kurulmuştur. Sıfırdan başlayan kariyerinde, ülkemizde tutan yarışma programları ile kanal sahibi olan Acun Ilıcalı, TV 8 Buçuk ile ikinci kanalına sahip olmuştur. Kanal spor kanalı olarak başlamış daha sonrasında eğlence ve yarışma programları yayınlamaya başlamıştır. Kanalda son zamanlarda diziler ve filmlerde yayın akışı içerisinde yer almaktadır. Kanal bir dönem yayınladığı NBA maçları ile basketbol severleri epey memnun etmiştir.

TV 8,5 Programları

Sergio ile Walk Show

tv 8,5 sergio ile walk show

Önceleri kendi YouTube kanalında gezi videoları yayınlayan Sergio Gürlek’in yolu Acun Ilıcalı ile kesişince programını TV 8,5’a taşıdı. Sergio ile Walk Show, dünyanın en güzel yerlerini keşfederek tarih, kültür ve mimariyi evlerimize getirecek.

Kızım

tv 8 buçuk kızım

8 yaşında bir kızın hayat hikayesi… 8 yaşında akıllı bir kız olan Öykü’nün, ona bakan teyzesinin ölmesi üzerine, ona hiç bakmamış hapisteki babası Demir’le kesişen hayatı ve çektiği zorluklar… Babasının Öykü’yü kullanarak hapisten çıkması ve yaşananlar bu dizide.

Oynat Bakalım

tv 8 buçuk oynat bakalım

Dünyanın en ilginç, en komik, en sakar insanlarının yer aldığı program Oynat Bakalım seyirciye keyifli zaman geçirtmeye devam ediyor. Furkan Dede’nin sunumuyla Oynat Bakalım gülmenizi garanti ediyor.

Güle Güle Oturun

tv 8 buçuk güle güle oturun

Ünlü mimar Selim Yuhay Güle Güle Oturun ile evleri yenilemeyi sürdürüyor. Programa başvuran izleyicilerin evleri yep yeni oluyor. Güle Güle Oturun TV 8,5 ekranlarında yer almaya devam ediyor.

Komedi Türkiye

tv 8 buçuk komedi türkiye

Haluk Bilginer, Gani Müjde ve Gürse Birsel’in jüri üyeliğini yaptığı yetenek yarışması Komedi Türkiye, Burcu Esmersoy’un sunuculuğuyla TV 8,5 ekranlarında. Ünlü oyuncular, koçlarını yaptıkları yetenek adayları ile performanslarını bu programda sergiliyorlar. Jüri üyeleri, her hafta yazdıkları farklı skeçlerle yarışmacıların performanslarını değerlendiriyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12346

Sembol: 9600

Fec: 3/4

Polarizasyon: Yatay (H)

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 987 30 70

E-mail: [email protected]

Adres: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No: 29 Sarıyer / İstanbul

Website: https://www.tv8bucuk.com