TV 4

TV 4 Hakkında

TV 4, 2013 yılında kurulmuş, “Türkiye’nin En Yeni Televizyonu” sloganını kullanan bir televizyon kanalıdır. İş adamı Ethem Sancak’ın sahibi olduğu TürkMedya bünyesinde faaliyet göstermektedir. TürkMedya grubu altında faaliyet gösteren diğer kanallar ise Kanal 24 ve TV 360‘tır.TV 4 yeni yatırım ve markalaşma stratejileri doğrultusunda kurulmuştur. Kanal Türksat uydusunun yanı sıra internet üzerinden de yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır.

TV 4 yayın kalitesi ve orijinal içeriklere yayınlarında yer vermesi ile izlenme oranlarını gün geçtikçe arttırmaktadır. Yeni bir kanal olmasına rağmen, geniş bir yaş grubuna hitap eden Tv4, ailesiyle keyifli vakit geçirmek isteyen izleyicilere farklı bir alternatif olarak öne çıkıyor. Kanalın genel merkezi ise İstanbul’da bulunmaktadır. TV 4, üç farklı kitleye bir arada yayın yapan Türkiye’nin tek televizyonu olma özelliğini taşımaktadır. Yirmi dört saatlik dilimde çocuklar için “Karamel Kuşağı”, kadınlar için “Kadınlar Arasında”, devamında ise “Herkes İçin TV” yapımlarını ekranlara getirmektedir.

TV 4 Programları

Yemek Bahane

tv 4 yemek bahane

Her programa birbirinden usta şefler katılıyor. Yemek Bahane programında şefler yemek yaparken aynı zamanda tariflerini ve püf noktaları da izleyiciler için detaylarıyla anlatıyorlar. Programın sunuculuğunu ise Tuğba Akıncı yapıyor.

TV 4 Çizgi Filmleri

tv 4 çizgi film

Çizgi filmler eğitici, öğretici ve eğlenceli niteliklidir. Yayınlanan çizgi filmlerin şiddet unsurlarından uzak olması, anne babalar tarafından çocuklarına gönül rahatlığıyla izletilmesini sağlıyor.

Tematik bir kanal olan Tv4 genellikle çocuk, kadın ve aile temalı yayınlara yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Dinamik, farklı, renkli bir yayın akışına sahip olan kanalda, ünlü yıldızların bol ödüllü fimlerinin yanı sıra, büyüklere ve küçüklere hitap eden çizgi filmlerde yayın akışı içerisinde yer almaktadır.

Bunların dışında yayın akışında aktüel kadın programları, hobi programları, yemek programları, mekan tanıtım programları, trendler ve tasarım içerikli programlar yer alıyor. Ayrıca farklı türde belgesellere ve dünya yıldızlarının konser görüntülerine de yayınlarda yer veriliyor. Tv4 yayın akışında sevilerek izlenilen programlara yer vermesiyle izleyicilerin favori kanallarından biri haline geliyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12310

Sembol: 15000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 473 20 20

Adres: Atatürk Mahallesi Bahariye Caddesi No:31 İkitelli Küçükçekmece / İstanbul

E-mail: [email protected]

Website: https://www.tv4.com.tr