TV 360

TV 360 Hakkında

Kanal 24 ve TV 4‘ü de bünyesinde barındıran TürkMedya markası altında yayın yapan bir televizyon kanalı olan TV 360, 1 Aralık 2014 yılında yayın hayatına başlamıştır. Haber kanalı olan Skyturk’ün yerine açılan kanal, eğlence formatında yapımlar ile izleyici karşısına çıkmaktadır. “Yeni Nesil Yayıncılık” sloganını benimseyen TV 360, özgün yapımları, yarışma programları, yerli – yabancı film ve belgesel kuşakları, yerli dizileri, Anadolu’yu ekrana getirdiği programları ile hayatın tüm renklerini kapsayan bir yayın politikası gütmektedir. Bir döneme damga vuran diziler, spor programları, sağlık programları gezi programları TV 360’ın yayın akışında fazlasıyla yer buluyor. TV 360 Türksat uydusunun yanı sıra, D-Smart, Digiturk, KabloTV gibi platformlardan da izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

TV 360 Programları

Aileler Yarışıyor

tv 360 aileler yarışıyor

Yayınlandığı birçok ülkede izlenme rekorları kıran Aileler Yarışıyor, Ufuk Özkan’ın eğlenceli sunumuyla ekranlara geliyor. Günlük hayatta çok basit soruların insanlara sorulması ve en popüler cevabın yarışmacılar tarafından tahmin edilmesi ile keyifli bir yarışma programı ortaya çıkıyor.

Beslenme Saati

tv 360 beslenme saati

Beslenme Bilimi, sağlıklı kilo vermenin sırları, zayıflama tüyoları, tok tutan besinler. Doktor Ayça Kaya, izleyicilere doğru beslenme hakkında faydalı bilgiler veriyor. Dümdüz bir karın ve ince bir bel isteyen izleyiciler programı yakından takip ediyor.

Birol Güven ile Gelecek Geliyor

tv 360 birol güven ile gelecek geliyor

Ünlü yapımcı ve senarist Birol Güven, bugüne kadar yapılmamış bir formatla izleyicilerle buluşuyor. Gelecek Geliyor’da yapay zeka, algoritma, robotlar, sürücüsüz araçlar, geleceğin teknolojileri ve daha fazlası TV 360’da ekranlara geliyor.

Akla Takılanlar

tv 360 akla takılanlar

Açelya Akkoyun’un hazırlayıp sunduğu programda her gün farklı bir konu konunun uzmanlarıyla ele alınıyor. Sağlıktan beslenmeye, spordan güzelliğe kadınları ilgilendiren birçok konu gündüz kuşağında Akla Takılanlar’da.

Doğala Dönüş

tv 360 doğala dönüş

Evde tarımdan ekolojik yaşama, el yapımı doğal ürünlerden pratik temizlik ürünlerine hayatı kolaylaştıran birçok ürün bu programda Erkan Şamcı ile yapılıyor. Ekolojik yaşam ile ilgili tüm bilinmeyenler izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12298

Sembol: 4800

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 449 3000

E-mail: [email protected]

Adres: Atatürk Mah. Bahariye Cad. No:31 İkitelli – İstanbul

Website: https://www.tv360.com.tr