TV 1

TV 1 Hakkında

TV 1 1

TV 1, 2009 yılında yayın hayatına başlayan Kayseri’nin en çok izlenen yerel televizyon kanallarından biridir. Uzun yıllar boyunca karasal vericiler üzerinden yayınlarını sürdüren kanal, Türksat uydusuna geçiş yapmasının ardından yayınlarını uydu üzerinden daha çok kişiye ulaştırabilmeyi başarmıştır. Kayseri merkezli kanal, İstanbul, Ankara ve Diyarbakır’da temsilciliklere sahip olması nedeniyle daha hızlı ve geniş bir habercilik ağına sahiptir. Yaptığı yayınlarla Kayseri’nin tanıtımına katkı sunan kanal, Kayseri turizmine destek olacak programları gün içerisinde ekranına taşımaktadır.

Kanalın yöneticiliğini Kayserispor eski başkanlarından Recep Mamur yapmaktadır. Genel Yayın Yönetmenliğini ise Doğan Havur yapmaktadır. Şehrin en çok izlenilen yerel televizyon kanallarından olan Tv 1, yirmi dört saat boyunca yayınlarını sürdürmektedir. Şehirden en son gelişmeleri, önemli olayları, halkın sorunlarını ve gündemini tarafsız, doğru ve hızlı bir şekilde ekranına taşımaktadır. Tv 1 Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Kayseri ilimizin yerel kanalları arasında önemli bir yere sahip olan TV Kayseri‘yi de web sitemizde donmadan izleyebilirsiniz.

tv 1

TV 1 Yayın Akışı

Tv 1 yayın akışı farklı türden programlara ev sahipliği yapmaktadır. İzleyiciler spor, ekonomi, müzik, eğlence, gezi, sağlık, siyaset, din, tartışma gibi birçok farklı türden yayını izleyebilmektedirler. Kanalda yer alan programlar ise şunlardır;

Mali Analiz, Ana Haber, Gündeme Dair, Gündem Özel, Güzel Bir Sabah, 1. Gün, Perspektif, Hayatımız Trafik, Haberin Merkezi, Sağlıkça, Düşünce Ekseninde, Editörün Gözünden, Psikolojiye Dair, Sporkolik, Tüketici Bilinci, Rahmet Damlaları, Tarih ve Kültür.

Kanalın bünyesinde bulunan programcılar Kayseri’de bilinmekte ve sevilmektedir. Bu durum kanalın izlenme oranlarına da yansımaktadır. Keyifli bir yayın akışına sahip olan Tv 1, yerel halka fayda sağlayacak programlara ağırlık vermektedir. Kanalda özellikle sağlık programları büyük ilgi görmektedir. Daha sağlıklı bir Kayseri için Sağlıkça programı uzman konuklara söz hakkı verip halkın bilinçlenmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca Tüketici Bilinci ve Hayatımız Trafik gibi programlar yerel halkı bilgilendiren türdeki yayınlardandır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12605

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Tel: 0352 236 3661

E-mail: [email protected]

Adres: Cafer Bey Mh. Kartal Bulvarı No:74 Melikgazi / Kayseri

Kanalın Sosyal Medya Adresleri:

twitter.com/tv1kayseri

https://www.facebook.com/tv1.tv/