Ton TV

TON TV Hakkında

ton tv

Ton Tv, 1994 yılında kurulan Çanakkale şehrinin yerel televizyon kanalıdır. Çanakkale’nin gündeminden yaşanan son gelişmeleri ekranına taşıyan kanal, 26 yıllık yayıncılık tecrübesi ile yerel halkın en çok güvendiği haber kaynaklarının başında gelmektedir. Çanakkale’de tüm halkın evindeki televizyonlarda yer alan kanal, Dardanel Medya bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzun yıllar boyunca karasal vericiler üzerinden yayınlarını izleyicilere ulaştıran kanal, yaptığı teknolojik yatırımlar sonucu yayınlarını Türksat uydusuna taşımıştır. Uydu yayınına geçmesi ile birlikte ülkemiz ve tüm dünyadaki Çanakkalelilere ulaşabilen kanal Çanakkale’den haberleri geniş bir coğrafyaya iletebilmiştir.

ton tv

Çanakkale’nin en çok izlenilen yerel televizyon kanalı olan Ton Tv, özellikle şehir içinde yerel halkla yaptığı röportajlarla bilinmektedir. Yerel halkın sorunlarını dinleyen ve her zaman mikrofonunu onlara uzatan kanal, aynı zamanda şehirde yapılan neredeyse tüm etkinliklerin yayıncılığını üstlenmektedir. Ton Tv Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

TON TV Yayın Akışı

Ton Tv yayın akışı ağırlıklı olarak yerel haberlere ev sahipliği yapmaktadır. Haberlerin dışında kent yaşamından her şey gün içerisinde ekranlara gelmektedir. Spor, magazin, sağlık, kadın, müzik, sanat gibi birçok farklı türden program izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Kanalda ekrana gelen programlar ise şunlardır;

İnternete Takılanlar, Sanat Sever, Dur Yolcu, Sinemaskop, Pop Müzik Saati, Çanakkale’nin Renkleri, Eğlence, Siyasetin Nabzı, Mustafa’nın Tonu, Bir Aktör Bir Film, Gündem, Senem’ce, Barış Türküleri, Yabancı Film Kuşağı, Çanakkale Ne Diyor, Motosiklet Evrimi, Yeşilçam’ın İzinde, Çanakkale Etkinlik Zamanı, Nostalji Müzik. Kanalda aynı zamanda ulusumu için büyük anlam taşıyan Çanakkale Savaşı’nın destansı bir şekilde anlatıldığı belgesellerde haftalık yayın akışı içerisinde kendine yer bulmaktadır.

ton tv

Şehrin turistik noktaları ve köylerine yapılan gezi programları, şehir de ve köylerde yaşamın anlatıldığı kültür programları da hafta içerisinde ekranlara gelmektedir. Ton Tv, kaliteli programlarını Çanakkale halkı için ekranlarına taşımaya devam ediyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12264

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: 0286 213 6667

E-mail: [email protected]

Adres: Barbaros Mah. Deniz Sok. No:1 Kat:2 Dardanel Spor Tesisleri Çanakkale

Website: https://www.tontv.com.tr