TLC Tv

TLC Hakkında

Discovery Communications’un bünyesinde yer alan TLC, 6 Kasım 2015’te CNBC-e’nin frekanslarında şifresiz olarak yayın hayatına başlamıştır. Genellikle yayınların Türkçe verildiği kanalda, Türkçe verilmeyen yayınlar Türkçe altyazı ile izleyicilerle buluşmaktadır. Kanal Türkiye’de kısa sürede en çok izlenilen kanallardan biri haline gelmiştir. Sevilen orijinal eğlence, dekorasyon, sağlık, araştırma, reality show formatındaki yapımlarıyla kendi özel izleyici kitlesini oluşturmuştur. Emlak Avcıları, Ağır Yaşamlar, Aşırı Pintiler, Geleceğin Pastacısı, Market Oyunları ülkemizde çok sevilen TLC yapımlarıdır. Sabahın en erken saatlerinden geceye kadar izleyiciler sıkılmadan TLC yapımlarını izlemeye devam ediyorlar. TLC ile benzer içerikleri izleyicilere sunan DMAX kanalı da aynı şekilde Discovery Communications bünyesinde yer almaktadır.

TLC Programları

Ağır Yaşamlar

tlc ağır yaşamlar

Her bölümde obez insanların Dr. Nowzaradan’ın yönlendirmesiyle kilo verme hikayeleri ekranlara geliyor. Kilo vermekte çok zorlanan insanlar Dr. Nowzaradan’ın tepkileri ve yönlendirmeleri hedeflerine ulaşıyor.

Emlak Avcıları

tlc emlak avcıları

Yeni bir ev almanın heyecanı bu programda ekranlara geliyor. Peki yeni ev alırken nelere dikkat etmeliyiz? Alacağımız evin gerçek fiyatı ne kadar eder? Farklı alış veriş geleneklerine sahip ülkelerden farklı pazarlıklar Emla Avcıları’nda.

Aşırı Pintiler

tlc aşırı pintiler

Amerika’nın en pinti ailelerinin birkaç dolar daha az para harcayabilmek için neler yaptıkları sizi çok şaşırtacak. Gerçek varyemezler gerçek dışı tasarrufları ile bu programda. Bu kadarına da pes diyeceksiniz!

Yiyecek Fabrikası

tlc yiyecek fabrikası

Marketten veya bakkaldan aldığınız her türlü ürün, fabrikadan evinize gelene kadar nasıl bir süreçten geçiyor? Bu ilginç sürecin kamera arkası Yiyecek Fabrikası’nda. Cips paketleri, şişe içecekler, kutu çikolatalar, şekerler, kese kağıdındaki ekmek…

Koronavirüs Gerçeği

tlc koronavirüs gerçeği

Tüm dünyayı saran tarihin en büyük salgın hastalıklarından, günümüzün en büyük küresel tehlikesi Koronavirüs belgeselinde, Dünya Sağlık Örgütü’nün bu salgını neyin tetiklediğine dair açıklamaları belgeleriyle veriliyor.

Bir Evde 6 Bebek

tlc bir evde 6 bebek

Yarım düzine bir çocukla baş etmeye çalışan iki ebeveyn. Küçüklerin ilk günlerinden büyümelerine kadar geçen süreçte yaşananlar, devamlı değişen bezler, bebeklerle başa çıkmaya çalışan anne ve baba.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12015

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 366 2000

E-mail: [email protected]

Adres: Nispetiye Mah. Adnan Saygun Cad. Akmerkez B3 Blok Beşiktaş- İstanbul

Website: https://www.tlctv.com.tr

No Responses

  1. Anonim
  2. Anonim
  3. Anonim