TJK TV

TJK TV Hakkında

TJK TV, Türkiye Jokey Kulübü bünyesinde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 1 Nisan 2004 tarihinde yayın hayatına başlayan kanal, Türkiye’de yapılan at yarışlarını canlı yayınlarla ekranlara getirmektedir. Türkiye’de at yarışlarının tek yayıncısı konumundaki Türkiye Jokey Kulübü, TJK TV’den yaptığı yayınlarla Türkiye’de at yarışı sevenler için önemli bir konumdadır. Kanal Eutelsat uydusu, Digiturk ve D-Smart üzerinden yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kanal aynı zamanda izleyicilerine web sitesi ve aktif olarak kullandığı YouTube hesabından yayınlarını aktarmaktadır. At yarışı sevenlerin bir numaralı buluşma adresi olan TJK TV’nin yayınlarını kesintisiz ve canlı izle seçeneği ile sitemiz bedavaTV.com üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca kanalla ortak yayınlar gerçekleştiren Tay TV yayınlarına da web sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

TJK TV Programları

İdman Pisti

tjk tv idman pisti

Türkiye’de yapılan at yarışlarında yer alacak safkan atların idman pisti görüntülerinin yer aldığı program TJK TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor. Yarış severler bu programdan yarışla ilgili tüyoları alıyorlar.

Dürbünden Yansıyanlar

tjk tv dürbünden yansıyanlar

Zadik Gökoğlu moderatörlüğünde, Mehmet Ali Beycan ve Yalçın Akağaç’ın yorumlarıyla “Dürbünden Yansıyanlar”, TJK TV ekranlarında yer alıyor. Kaçırmayın!

Yarış Zamanı

tjk tv yarış zamanı

‘Yarış Zamanı’ her gün ilk yarıştan iki saat önce Yarış Zamanı programıyla izleyicilere sunuluyor. En doğru istatistikler, sürpriz konuklar eşliğinde, farklı yorum ve güncel analizlerin yapıldığı bu programı kaçırmayın!

Türkiye’de yapılan tüm at yarışları ve yarış özetleri TJK TV’de gün içinde yayınlanmaktadır. Kanalın yayın akışında ayrıca atçılık sporuyla ilgili farklı türden programlar yer almaktadır. Kanalda yayınlanan bazı programlar şunlardır; Farklı Analiz, Sorulmamış Sorular, Format, Rota, Yarış Magazin, Atla Gelişelim. Kanalda aynı zamanda atçılık sporuyla ilgili röportajlar, sosyal sorumluluk projeleri, uluslararası yarış festivallerinden görüntüler, eskiden yayınlanmış birçok önemli koşu, atçılık sporuyla ilgili birçok eğitici programda yayın akışında yer alıyor. Kanalda, at yarışıyla ilgili bahis oynayacaklara bilgilerin verildiği yayınlar gün içerisinde veriliyor. Ayrıca sevilen ünlü kişilerin konuk olduğu çeşitli programlar düzenli olarak ekranlara geliyor. Türkiye Jokey Kulübü’nün kurucusu olduğu kanal at yarışı tutkunlarına en kaliteli içerikleri sunmaya va Türkiye’de at yarışı severlerin en çok izlediği kanal olmaya devam ediyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 10845

Sembol:  30000

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 444 5 855

E-mail: [email protected]

Adres: Türkiye Jokey Kulübü Veliefendi Hipodromu Bakırköy / İstanbul

Website: https://www.tjk.org/TR/YarisSever/Static/Canli