TGRT Haber

TGRT Haber Hakkında

TGRT Haber televizyonu İhlas Holding bünyesinde yayın yapan bir haber televizyonudur. 2004 yılında yayın hayatına başlayan kanal, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri anında ve doğru bir şekilde izleyicilere ulaştırmaktadır. 24 saat izlenebilir programlarıyla, değerlere saygılı, objektif ve yorumsuz bir habercilik anlayışı benimsemiştir. Genel merkezi İstanbul’da olan kanalın, genel yayın yönetmenliğini Ercan Seki yapmaktadır. Kanal; sağlık, piyasa, kültür, sanat, politika, turizm, tarih ve spor alanlarında yayınlarını sürdürmektedir. İlkeli programları ve zengin yayın akışıyla TGRT Haber, Türkiye’de en çok izlenilen haber kanallarından biridir.

Kanal, Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, KabloTV gib platformlardan da yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır. Köklü haber kanalı ayrıca sosyal medya ve internet yayınlarına da önem vererek buradaki izleyicileri de hedeflemektedir. Sevilen ekran yüzleri ve başarılı programları ile TGRT Haber canlı izle seçeneği için sitemiz bedavatv.com u ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kardeş kanalları olan TGRT EU ve TGRT Belgesel için de web sitemizi tercih edebilirsiniz.

TGRT Haber Programları

Huzura Doğru

tgrt haber huzura doğru

Bir TGRT klasiği Huzura Doğru TGRT Haber ekranlarından da izleyicilerle buluşuyor. Hak dini İslam’ın kuralları, Yüce Allah’ın emirleri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in sünneti ve hadisleri programda yer alıyor. Mustafa Toköz soruyor, İlahiyatçı yazar Osman Ünlü cevaplıyor.

Günaydın Türkiye

tgrt haber günaydın türkiye

Dünden ve bugünden günün öne çıkan başlıkları, siyaset, dünya ve yaşam haberleri Cem Küçük’ün sunumuyla hafta içi her gün saat 07.00’de TGRT Haber ekranlarında. Haber maratonu sabahın ilk ışıklarında bu programda başlıyor.

Spor Vakti

tgrt haber spor vakti

Futbol ve spor dünyasından en yeni haberler, kulis bilgileri ilkeli, seviyeli ve düzgün bir anlatımla ekranlara geliyor. Sabri Ugan’ın sunuculuğunu yaptığı program, spor haberciğilinde kaliteli bir alternatif arayanları için hafta içi 16.30’da ekranlara geliyor.

Celal Toprak ile İş Dünyası

tgrt haber iş dünyası

İş dünyasının nabzının attığı program Celal Toprak’ın sunumuyla ekranlara geliyor. Ekonomide neler yaşanıyor? Piyasalar ne diyor? Ekonomi ve iş dünyasıyla ilgili merak edilenler salı günleri saat 10.00’da izleyicilerle buluşuyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685          

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 454 7070

E-mail: [email protected]

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi, 29 Ekim Cad. İhlas Plaza No:11 A Blok, 34197 Bahçelievler/İstanbul

Website: https://www.tgrthaber.com.tr