TGRT Belgesel

TGRT Belgesel Hakkında

TGRT Belgesel, İhlas Holding’in TGRT Dijital TV Hizmetleri A.Ş. bünyesinde bulunan bir belgesel kanalı olarak 22 Nisan 2010’da yayına başlamıştır. Tamamıyla belgesel yayınlamak için kurulan bu kanal neredeyse 10 yıldır insanlara hizmet vermektedir. Bununla birlikte belgesel meraklısı ve severleri için son derece ilgi çekici ve güzel olan bu kanal insanların son derece ilgisini çekmiş bu sayede 10 yıldır yayın hayatına aralıksız olarak devam etmektedir. Bunun sebebi ise insanların doğaya olan ilgisinin özellikle son zamanlarda şehirleşmenin insanların hayatlarını oldukça boğucu bir noktaya getirmesiyle birlikte artmış olmasıdır. TGRT Belgesel, insanların özlemini duyduğu doğadan kesitleri ekranlara getirmektedir.

tgrt belgesel

Şehirde yaşayan her insan mutlaka doğaya ve yaban hayatına olan özlemini asla saklayamaz. Bunun sonucunda ise bazı insanlar doğa ile bütünleşebilirken bazı insanlar ise kendilerini bu tür kanallar ile rahatlatırlar. Bunun sonucunda ise bu kanalı TGRT Belgesel canlı izle başlığı ile aratarak web sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Web sitemiz bu kanalı sizlere kesintisiz bir şekilde sunmaktadır. TGRT Belgesel’in kardeş kanalları olan TGRT Haber ve TGRT EU kanallarının canlı yayınlarına da kesintisiz olarak web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Belgesel tarzında birçok içeriği bünyesinde barındıran ve insanlarla buluşturan bu kanal birçok izleyici için son derece önemli bir yere sahip olmuş ve bununla birlikte birçok insan için oldukça vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Bu sayede her geçen gün izleyici sayısını arttıran bu kanal meraklıları için tam bir rahatlama merkezidir. Bu kanala ulaşmak ise son derece kolaydır. Web sitemizi ziyaret ederek TGRT Belgesel kanalını bulmak ve arkanıza yaslanıp uzun saatler boyunca her zaman hasret olduğunuz ve bununla birlikte, merak ettiğiniz doğayı, TGRT Belgesel canlı yayını ile izleyebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12228

Sembol: 8400

Polarizasyon: V (Dikey)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 454 70 74

E-mail: [email protected]

Adres: İhlas Medya Plaza 29 Ekim Caddesi   No: 23   PK: 34197 Yenibosna-İSTANBUL

Website: http://www.tgrtbelgesel.com