teve2

teve2 Hakkında

18 Ağustos 2020 yılında yayın hayatına başlayan kanal Demirören Holding’e ait bir televizyon kanalıdır. Popüler yerli ve yabancı diziler, yerli yapımlar, eğlence programları, çizgi filmler ile hem orijinal dilinde hem de Türkçe ile yayın yapmaktadır. teve2; Kanal D, CNN Türk, Dream Türk, Cartoon Network ile Demirören grubunda yer alan kanallardan biridir. Özellikler bir dönem çok izlenen Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Yalan Dünya gibi Kanal D dizilerinin tekrar bölümlerini yayınlaması ile, nostalji arayan izleyicileri memnun etmektedir. HD yayın formatında hizmet veren kanal, D-Smart, Digiturk, Kablo Tv, Tivibu gibi ulusal yayın platformlarından da takip edilebilmektedir.

teve2 Programları

Kelime Oyunu

teve2 kelime oyunu

Sunuculuğunu Ali İhsan Varol’un yaptığı bilgi yarışması Kelime Oyunu teve2 ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Sempatik sunucu Ali İhsan Varol, katılan yarışmacıların bilgilerini günlük hayatta duymaya pek alışık olmadığımız kelimelerle ölçüyor. Kelime Oyunu hafta içi her akşam ekranlarda!

Yaprak Dökümü

teve2 yaprak dökümü

Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanan Yaprak Dökümü, Ali Rıza bey ve beş çocuğunun iş dolayısıyla İstanbul’a gelmesi ve başlarından geçen acı olayları konu ediniyor. Yayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kıran dizi Yaprak Dökümü tekrar bölümleriyle hafta içi her gün sevenleriyle buluşuyor.

Yalan Dünya

teve2 yalan dünya

Senaryosu Gülse Birsel tarafından yazılan Türk durum komedisi. Türkiye’nin iki uç hayat tarzına sahip iki ailenin komik hikayesi ele alınmaktadır. Yalan Dünya tekrar bölümleriyle hafta içi her gün seyircisiyle buluşutor.

Çok Gezenti

teve2 çok gezenti

Burak Akkul’un hazırlayıp sunduğu programda, evinizde oturduğunuz yerden ülke ülke gezip, nerede ne yenir, hangi otelde kalınır öğreneceksiniz. Güzel manzaralar, tarihi yapılar eşliğinde Çok Gezenti Pazar günleri ekranlarda!

Aşk-ı Memnu

teve2 aşk-ı memnu

Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı isimdeki romanından uyarlanan, final bölümüyle tüm Türkiye’yi ekranlara kilitlemiş Aşk-ı Memnu dizisi yeniden tekrar bölümleriyle teve2 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. 

Frekans Bilgileri

Frekans: 12034

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 413 61 00

E-mail: [email protected]

Adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No: 1 Bağcılar – İstanbul

Website: https://www.teve2.com.tr

No Responses

  1. Anonim
  2. admin