Tempo TV

Tempo TV Hakkında

Tempo TV farklı tarz ve yayın anlayışı ile 2019 yılında kurulmuş bir televizyon kanalıdır. Farklı kesimlere hitap eden özel bir yapıya sahiptir. Dizi film, sinema filmleri gibi yayınların yanı sıra, müzik yayınlarına da bolca yer vermektedir. Özellikle türkü yayınlarına kanalda sıklıkla rastlamak mümkündür. Kanal merkezi İstanbul’da ve genel yayın türünde hizmet sunmaktadır. Tempo TV eski toprak olarak tabir ettiğimiz, yöresel kültürümüzü ve insanlarımızı ekranlara taşıyarak, onları özgür ve unutulmaz kılmaktadır.

tempo tv

Özlenen yöresel halk oyunları gibi özel faaliyet ve gelenekleri internet üzerinde Tempo TV canlı izle seçeneği ile izleyicilere sunmaktadır. Kanal sahibi Mehmet Yiğit’tir. Tokat’ın Çerçi köyünden olan Yiğit, yöresel kalarak, yayındaki çizgilerini koruyacaklarını her fırsatta bildirmektedir. Kanal da kurucusu ile aynı ilde yani Tokat’ta faaliyet göstermektedir. Yayınları konsept olarak her kesime hitap etmektedir. Sponsorluğa dayalı bir yapısı vardır.

tempo tv

Yayın akışında türküler, halk oyunları ve yöresel özellikleri tanıtmayı hedeflemektedir. Pozitif bir enerjiyle yayın yapan kanal, kırsal bölgelerden yoğun ilgi görmektedir. Tempo TV canlı yayınlarını internet üzerinden, kesintisiz ve yüksek kaliteyle izleme olanağınız da bulunmaktadır. Ana temaları işlerken, sanat, felsefe, spor ve sağlık gibi bilgilendirici, gündemi takip eden yayınlara da yer vermektedir. Eskiye olan özlemin bir nebze olsun azaltılmasını, yad edilmesini sağlayan kanal belli bir yaş grubu üzerindekiler için oldukça çekicidir.

tempo tv

İç çekimlerle farklı tatlarda, doğal bir program sunarken, katılımcıların aktif şekilde spontane olarak yer aldığı özellikler de göstermektedir. Bu benzersiz özellik, doğal Anadolu insanı için beğenilen, kendine yakın hissedilen bir durumdur. Konsepti bu şekilde bozmadan, etkin olarak devam ettirmektedirler. Beklentileri doğru şekilde karşılayan kanal sayesinde, eski toprağa duyulan merak, bu bilgilerle giderilmiş olmaktadır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12264       

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: (0212) 424 60 60

E-mail: [email protected]

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İstiklal Cd. No:170, 34320 Beylikdüzü Osb/Avcılar İstanbul

Website: www.tempo-tv.com