Tay TV

Tay TV Hakkında

Tay TV, Demirören Holding bünyesinde, at yarışları ve atçılık sporuyla ilgili yayınlar yapan bir televizyon kanalıdır. Kanal, Türkiye Jokey Kulübü ile imzaladığı protokol sonucunda at yarışlarını ülkemizde canlı olarak yayınlayan kanallardan biri olmuştur. Kanal yayınlarını TJK TV ile dönüşümlü olarak yapmaktadır. At yarışı tutkunlarının buluşma noktası olan kanal Türksat 4A uydusunun yanı sıra Digiturk, D-Smart gibi platformlardan da yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır. 1 Eylül 2007 tarihinde yayın hayatına başlayan kanal, Türkiye’de at yarışları, at yetiştiriciliği, bahis tahminleri ve atçılık sporuyla ilgili belgeselleri yayınlayarak at yatışı severlerin sıklıkla takip ettiği bir kanal haline gelmiştir. Kanal ayrıca sosyal medya ve internet yayıncılığı ile izleyicilerine ulaşabilmektedir.

Tay TV Programları

Son Düzlük

tay tv son düzlük

İzlenme rekorları kıran, gerek içerik gerekse gündem oluşturan konu ve konuklarıyla, hem yarış severler hem de yarışçılık camiasının her kesimine hitap eden, gündemi belirleyen program “Son Düzlük” Tay TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Beyaz Bayrak Ayna

tay tv beyaz bayrak ayna

Hafta boyunca gerçekleşen tüm yarışların kritiğinin yapıldığı Beyaz Bayrak Ayna TAY TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor. At yarışı severlerin vazgeçilmez programı yarış gündeminden en önemli gelişmeleri ekranlara getiriyor.

Gündem Yetiştiricilik

tay tv gündem yetiştiricilik

Türk atçılığının önemli isimlerinin yer aldığı program Gündem Yetiştiricilik, at hastalığı, at hastalıkları ve tedavileriyle ilgili içerikleriyle TAY TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor. At hayvanını sevenlerin ilgiyle izlediği programda önemli bilgiler izleyicilerle paylaşılıyor.

Son Düzlük Tahminler

tay tv son düzlük tahminler

Günün yarışlarıyla ilgili en iyi tahminler, en özel bilgiler bu programda! At yarışları camiasından güvenilir isimler önemli tahminleriyle izleyenlere yarışlar hakkında tüyolar veriyor.

Kanalın yayın akışlarının büyük bir çoğunluğunu ülkemizde koşulan at yarışları oluşturmaktadır. Kanalda atçılık sporunun nabzını tutan birçok farklı program yer almaktadır. Kanalda ayrıca gün içerisinde yarış gündeminin aktarıldığı birçok canlı yayın ekrana gelmektedir. TAY TV, at yarışı severlerin ilgiyle izlediği bir kanal olmaya devam ediyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12245

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 413 5111

E-mail: [email protected]

Adres: 100. Yıl Mah. Demirören Medya Center Bağcılar / İstanbul

Website: https://www.tjk.org/TR/YarisSever/Static/Canli