Star TV

Star TV Hakkında

Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Star TV, 1989 yılında Ahmet Özal ve Cem Uzan tarafından kurulmuştur. Türk televizyon tarihinde önemli bir yer olan kanal, halen ülkemizde en çok izlenilen ulusal kanalların başında gelmektedir. Uzan Grubu’nun kurucu olduğu kanal, daha sonra Doğan Yayın Grubu’na geçmiş, 2011 tarihinden itibaren ise teve2, Kanal D, Euro D, CNN Türk ve Cartoon Network gibi kanalları da bünyesinde barındıran Doğuş Yayın Grubu bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bir dönem yayınladıkları Şampiyonlar Ligi maçları ile Türk izleyicinin gönlünde farklı bir yere sahip olan kanal, günümüzde dizileri, programları ve orijinal yapımlarıyla izleyicisinin beklentilerini karşılamaktadır. Menajerimi Ara, Akrep, Sol Yanım gibi dizileriyle, İbo Show, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah gibi programlarıyla reytinglerde her zaman iyi sonuçlar alan bir televizyon kanalıdır.

Star TV Programları

Menajerimi Ara

star tv menajerimi ara

Önemli bir oyunculuk ajansında yaşananlar komik ve dramatik ve şekilde ekranlara geliyor. Oyunculuk dünyasının iç yüzü, yaşanılan sorunlar, eğlenceli anların hepsi bu dizide. Dizinin başrolünde Barış Falay, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Fatih Artman yer alıyor. Menajerimi Ara her Pazar yeni bölümleriyle saat 20.00’de ekranlarda.

Sol Yanım

star tv sol yanım

Star TV’nin yeni sezondaki iddialı projelerinden Sol Yanım yeni bölümleriyle ekranlara geliyor. Dram türündeki dizi Serra ve Selim’in hikayesinin çevresinde gelişen sırlar ve entrikalarla dolu olayları anlatıyor. Dizinin başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Defne Samyeli yer alıyor. Sol yanım her perşembe yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor.

İbo Show

star tv ibo show

Efsane program geri döndü. Ülkemizin en eski show programlarından, Türkiye’nin bir gerçeği İbo Show yeniden Star TV’de. Büyük sanatçı İbrahim Tatlıses çok özel konukları ve klasik haline gelmiş şarkılarıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatıyor. İbo Show cumartesi akşamları saat 20.00’de Star TV’de.

Sefirin Kızı

star tv sefirin kızı

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı dram türündeki dizi Sefirin kızı yeni bölümleriyle Star TV’de. Destansı bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizi yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi görüyor. Sefirin Kızı yeni bölümleriyle pazartesi akşamları saat 20.00’de Star TV’de.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12015

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 335 0000

E-mail: [email protected]

Adres: Ahi Evran Cad. No:4 Maslak – İstanbul

Website: https://www.startv.com.tr

No Responses

  1. Anonim
  2. Anonim
  3. Anonim
  4. Anonim