Sports TV

Sports TV Hakkında

Sports TV, 1 Temmuz 2010 tarihinde kurulan, bir televizyon kanalıdır. Sportsnet Group bünyesinde faaliyetini sürdüren kanal yayınlarında özellikle amatör branşlara yer vermesiyle spor izleyicisi tarafından takdir edilen bir kanal olmuştur. Türkiye’de spor kültürünün gelişimine katkı sağlayacak yayınları, her geçen gün geliştirdikleri yayın ve yapım kalitesiyle iyi bir izleyici kitlesi yakalamıştır. Sports TV yayıncılarının farklı spor branşlarına hakim olması yayınların kalitesini ve izlenebilirliğini arttırmaktadır. Kanal, Türksat uydularının yanı sıra Digitürk, D-Smart ve KabloTV gibi yayın platformlarından da izleyicilerine ulaşabilmektedir.

sports tv

Sports TV Programları

Pilates

sports tv pilates

Joseph Pilates tarafından kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak amacıyla geliştirilmiş bir egzersiz sistemi olan Pilates, SportsTV ekranlarında eğitmen Taha Erpulat’ın anlatımıyla ekranlara geliyor.

Teknoloji ve Spor

sports tv teknoloji ve spor

Sporda yer alan teknolojik unsurlar ve gelişmeler bu programda inceleniyor. Yeni teknolojilerin spora ne yönde etki edeceği Sports TV ekranlarında spor severlere aktarılıyor.

Spor 360

sports tv spor 360

Tüm spor branşlarından görmedikleriniz duymadıklarınız bu programda. Branşlar hakkında bilgi, tarihleri ve detaylar Sports TV ekranlarında Spor 360 programıyla ekranlara geliyor.

Yoga

sports tv yoga

Hatha Yoga Eğitmeni Müjde Mısırlı, yoga ile ilgili tüm bilmeniz gerekenleri uygulamalı olarak egzersizlerle yaparak sizlere sunuyor. Yoga programı her sabah izleyicilerle buluşuyor.

Sports TV yayın akışında birçok amatör spor branşından karşılaşmalara, farklı branşlarla ilgili bilgilere ve bu branşlardaki sporcularla yapılan özel röportajlara yer verilmektedir. Ayrıca insanların spor yapmasını teşvik edecek egzersiz programları da günlük yayın akışında yer almaktadır. Tekrarlar, Mobil 1 The Grid, La Liga Özetler, Dinamik Sabahlar, Pure Outdoor, Masa Tenisi, Basketbol Center, Sportsmax, GT Open, Basketbol Gecesi, Pentatlon, Güreş Dünyası, Jimnastik Her Yerde, Gündem Atletizm, Yelkenci Türkiye, Sporsever, Çare Spor, Auto Life, gibi birçok program haftalık yayın akışı içerisinde spor severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 329 26 90

E-mail: [email protected]

Adres: Dereboyu 2. Cad. Ata Center No:15 Maslak Sarıyer / İstanbul

Website: https://www.sportstv.com.tr