Sivas SRT TV

Sivas SRT TV Hakkında

sivas srt tv

Sivas SRT Tv, 1992 yılında yayın hayatına başlayan Sivas şehrinin yerel televizyon kanallarından biridir. Sivas SRT (Sivas Radyo Televizyon) ülkemizde yerel televizyon kanallarının ilk örneklerindendir. Ulusal televizyon kanallarının yeni yeni açıldığı dönemlerde yerel bir kanal açma cesareti gösterebilen ileri görüşlü yöneticilere sahiptir. Kanalın Yönetim Kurulu Başkanlığını Ahmet Hasdemir yapmaktadır.

Sivas’a önemli hizmetler sunan kanal, şehrin gözü kulağı, dili konumundadır. Uzun yıllar süren büyük emekler sonucu bugünlere gelen kanal, karasal vericilerden yaptığı yayınlarını uyduya taşımış ve tüm dünyada Sivaslılara ulaşabilmeyi başarabilmiştir. Sivas’la ilgili en yeni haberleri hızlı ve doğru bir şekilde ekranına taşıyan Sivas SRT Tv, ilkeli yayıncılık anlayışıyla yayın yapmaya devam ediyor. Sivas SRT Tv Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Sivas’ın sevilen bir başka yerel kanalı olan Vizyon 58‘i de web sitemiz üzerinden kesintisiz şekilde izleyebilirsiniz.

sivas srt tv

Sivas SRT TV Yayın Akışı

Sivas SRT Tv yayın akışında farklı türlerde birçok program yer almaktadır. Kanal Sivas’ın doğal güzelliklerini, tarihi eserlerini, manevi değerleri ve geleneklerini izleyicilerle buluşturmaktadır. Kanalda yer alan bazı programlar ise şöyledir;

Şifa Kapısı, Laf Lafı Açıyor, Spor Günlüğü, Kemal Doğan ile Haftaya Bakış, Ercan ile Dik Oyna, Esra Polat ile Güncel, Bir Konuğumuz Var, Dil Kaleme Küsmeden, Din ve Hayat. Kanal da ayrıca drone kullanılarak çekilen görüntülerle verilen müzik yayınlarını yoğun ilgi görüyor. Seyr-i Sivas programı gün içerisinde birçok kez ekrana geliyor. Sağlık programları, müzik ve eğlence programları, kanalın en sevilen içerikleri arasında yer alıyor. Sivasspor’un ağırlıklı olarak konuşulduğu spor programları da izleyiciler tarafından büyük beğeni görüyor.

sivas srt tv

Kanalın haber bültenleri ise sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde üç defa ekrana geliyor. Ayrıca son dakika gelişmelerinin yaşanması durumunda kanal yayını durdurup o gelişmeyi canlı bir şekilde izleyicilerle paylaşıyor. Sivas SRT TV Canlı İzle seçeneği için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 11650

Sembol: 13600

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Tel: 0346 222 2222

E-mail: [email protected]

Adres: Eskikale Osman Paşa Cad. Kavukçu İş Hanı Merkez / Sivas

Website: http://www.sivassrt.com