Sim TV

Sim TV Hakkında

Sim TV yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yayın yapmakta olan bir radyo ve televizyon kanalıdır. Kıbrıs’ın çok taraflı haber kanalı sloganı ile 2009 tarihinde yayına geçmiştir ve yayına girdiği günden beri insan hak ve özgürlüklerinden, barış ve çok seslilik yana bir tavır sergilemektedir. Yayın ilkeleri ise şunlardır:

  • Evrensel habercilik kuralları
  • Barış gazeteciliği
  • Çok seslilik
  • Demokrasi
  • İnsan haklarına saygılı
  • Toplumda cinsiyet ayrımı yapılmasına karşıdır.
  • Hukukun üstünlüğüne inanan yapısı ile yaptığı haberler ilgi çekmektedir.
sim tv

Haber ağırlıklı yayın içerikleri sunmaktadır. Yaptığı canlı yayınlar genellikle yurt içi ve yurt dışı gündemin ele alındığı konuları içermektedir. Kıbrıs’taki televizyon kanalları arasında işaret dili kullanan tek programı olma özelliğiyle de dikkat çeken Sim TV bu konuda izleyicilerin de takdirini toplamaktadır. Sim Radyo ve Yenidüzen Gazetesi de United Medya Grubu medya araçları olarak yayın hayatlarına devam etmektedir. Kanalın canlı yayınlarını Sim TV canlı izle aramasını gerçekleştirerek ulaşabileceğiniz web sitemizde kanalın canlı yayınlarını HD görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Sizlere onlarca farklı televizyon kanalının canlı yayınlarını sunduğumuz web sitemizin güçlü teknolojik altyapısı sayesinde canlı yayınları donma yaşamadan izlemeniz mümkün.

sim tv

Sim TV Yayın Akışı

Her yaştan insana hitap eden yapımlarıyla dikkat çeken Sim TV’nin program akışında her kesimden izleyici kitlesine hitap eden programlara yer verilmektedir. Kanal, uyguladığı akılcı yayın politikası sayesinde Yavru Vatan’da en çok izlenen televizyon kanallarından biri olmayı başarmıştır.

Başlıca program içerikleri şöyledir:

  • Sim haber; yapmış olduğu haber programlarında en güncel yurtiçi ve yurtdışı haberlerden derleyen gerektiğinde SİM TV canlı yayınlarla ve canlı bağlantılarla en çok izlenen haber programlarına imza atmaktadır.
  • Yerel; her türlü günlük yerel haberleri bulabileceğiniz yapımlara sahiptir.
  • Spor; yurt içinden ve yurt dışından güncel spor bilgileri ve haberleri yaptığı programlar arasında vermektedir.
sim tv

Haber içerikli bir kanal olarak kurulan kanalın programları ilkeli yayın anlayışı sayesinde bulunduğu yere gelmiştir. Bu sayede her kesime hitap eden yapısıyla izleyiciler arasında takdir toplayarak ülkenin en çok izlenen televizyon kanalları arasında yer almayı başarmıştır.

Frekans Bilgileri

Sim TV canlı izle için ihtiyaç duyulan frekans bilgileri şöyledir:

Frekans: 12610

Sembol: 20830

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

En güncel haberler ve en kaliteli programlara imza atan Sim TV hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarından ulaşabilir ve web sitesi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Tel: +90 392 225 7992

E-mail: [email protected]

Adres: United Medya Tesisleri, Yeni Sanayi Bölgesi, Merkezi Cezaevi Karşısı, Lefkoşa – Kıbrıs

Website: www.kanalsim.com