Show TV

Show TV Hakkında

1992 yılında Türkiye’de yayın hayatına başlayan Show TV, Türkiye’nin en büyük ve en çok izlenilen ulusal kanallarından biridir. 2013 yılından itibaren Ciner Yayın Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren kanalın Genel Müdürlüğünü Esra Baydar yapmaktadır. “Show’a Bak” sloganını benimseyen kanal, yayınladığı diziler ve programlar ile reytinglerde her zaman iyi sonuçlar elde etmektedir. Show TV’nin dizileri arasında Çukur, Arıza, Ramo, Kuzey Yıldızı İlk Aşk gibi sevilen yapımlar yer almaktadır. Kanalın uzun yıllara dayanan yayıncılık tecrübesi, yapılan yapımların ve programların kalitesinin her zaman kaliteli olmasını sağlamaktadır. Show Türk ve Show Max da Show TV markası altında yayınlarını sürdüren alt kanallardır.

Show TV Programları

Çukur

show tv çukur

4. sezonuyla ekranlarda yer almaya devam eden fenomen dizi Çukur, aksiyon ve dram türündeki televizyon dizisidir. Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir hayran kitlesi elde eden dizide, İstanbul’un Balat semtindeki Çukur’da aile ve mahalle kültürünün bağlılığının ve mücadelesinin hikayesi konu alınmaktadır.

Arıza

show tv arıza

Korkusuz ve merhametli taksi şoförü Ali Rıza’nın hayatı bir gece taksisine binmeye çalışırken sevgilisi tarafından darp edilme tehlikesi yaşayan Halide’yi kurtarmaya çalışmasıyla değişecektir. Halide’nin sevgilisi Burak ve Ali Rıza arasındaki büyük nefret nasıl son bulacak? Arıza dizisi her pazar akşamı izleyicilerle buluşuyor.

Güldür Güldür Show

show tv güldür güldür show

Sunuculuğunu Ali Sunal’ın yaptığı Güldür Güldür Show, her hafta farklı konukları ve yep yeni skeçleriyle ekranlarda izleyicileri güldürmeye devam ediyor. Zeki espriler, komik anlar salı akşamları yeni bölümleriyle ekranlara geliyor.

Alev Alev

show tv alev alev

Show TV’de bu sezon yayınlanmaya başlayan Alev Alev, ekrana geldiği ilk bölümü ile oldukça konuşulmuştur. Başrollerinde usta oyuncuları yer aldığı Alev Alev, farklı hayatları olan 3 kadının bir yangınla birbirine bağlanan hayatlarını konu edinen aksiyon ve dram türündeki bir dizidir.

Ece Üner ile Show TV Ana Haber

show tv ece üner ile ana haber

Show TV’nin ilgiyle izlenen ana haber bülteni, Ece Üner’in sunumu ve yorumlarıyla ekranlara geliyor. İlkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ve Ece Üner’in toplumsal olaylardaki duyarlılığı izleyicilerin bülteni tercih etmesini sağlıyor. Türkiye’nin gündeminden en güncel haberler bu bültende.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12219

Sembol: 6500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Tel: 0212 313 60 00

E-mail: [email protected]

Adres: Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No:42 Küçükçekmece – İstanbul

Website: www.showtv.com.tr

No Responses

  1. Anonim