Show Max

Show Max Hakkında

Show Max 1

Show Max, 15 Nisan 2006 tarihinde Show TV ailesinde yayın hayatına başlamış olan bir kanaldır. Aynı medya grubuna bağlı olarak hizmet veren Bloomberg HT, Haber Türk, Show Türk ve Show TV gibi kanallarda olduğu gibi Show Max’da ilgi ile izlenmekte olan ve geniş izleyici kitlesine sahip olan bir kanaldır. Gayet renkli bir yayın akışına sahip olması ile bilinen kanal, eğlenceli ve yenilikçi yayın anlayışı çerçevesinde, tüm yaş grupları için uygun içeriklerle birlikte hizmet sunmaktadır.

Eskiden çok izlemek isteyip bir türlü izleyemediğiniz dizi ve programları Show Max aracılığı ile kolaylıkla izleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Show Max canlı yayınlarında güncel dizi ve programlardan ziyade, eskiden yayınlanmış olan program ve dizilere yönelik yayınlar gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra belgesel, kültür, sanat içerikli programlar da kanalın yayın akışı içerisinde yer bulmaktadır. Genel izleyici kitlesine uygun yayınlara yer vermekte olan kanalı, ailenizle birlikte izlemeniz mümkündür. Ayrıca kanalda yayınlanmakta olan bilgi verici içerikler sayesinde eğlenirken bazı şeyleri öğrenmeniz de mümkün olacaktır.

show max

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak ve kaliteli yayıncılık ilkesini benimsemiş olan kanal ile eğlencenin tadını çıkartmak için yapmanız gereken şey ise oldukça basit. Sitemizde bulunan Show Max canlı izle bağlantısı üzerinden yüksek görüntü kalitesi ile yayınları takip edebilirsiniz. Sitemiz, 7 / 24 kesintisiz olarak; kasma, donma ya da bağlantı kopukluğu gibi seyir zevkini olumsuz etkileyecek sorunlar yaşanmadan canlı TV izleme fırsatını sizlere sunmaktadır. Ayrıca sitemiz; telefon ya da tablet gibi tüm cihazlar için uyumludur.

Frekans Bilgileri

Sevilen içeriklere sahip olan kanalı, TV üzerinden izlemek için ihtiyaç duyacağınız frekans bilgileri ise şu şekilde;

Frekans: 11045

Sembol: 4800

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Tel: +90 212 313 60 00

E-mail: [email protected]

Adres: Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Küçükçekmece / İstanbul

Website: http://www.showmax.com.tr