Power TV

Power TV Hakkında

2014 yılında Eylül ayında yayın hayatına başlayan Power TV canlı yayınlarla 24 kesintisiz hizmet vermektedir. Tarz olarak Türkçe Pop ve Slow müzik yayını yaparak başlamıştır. Program akışı içinde en popüler albümler, sanatçılar hakkında bilgiler ve hit parçalara yer vermektedir. Şifreli yayın platformlarında da yayın yapmaktadır. D Smart, Digitürk gibi şifre kanallarda daha çok HD kalitede yayınlar sunar. sizlere sunulan Power TV canlı izle linki sayesinde, kanalı dilediğiniz zaman aktif şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca kardeş kanalı olan Power Türk TV‘nin canlı yayınlarına da web sitemiz aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

power tv

Programlar içinde en dikkat çeken 90’lı yıllara ait, sevilen ve popüler olan nostalji kuşağıdır. Bu programın takipçi sayısı da oldukça yüksektir. Radyo istasyonu da bulunan kanal, benzer yayınları her iki alanda da yapar. Kesintisiz olarak 7/24 esasında HD yayın akışıyla beğeni kazanmaktadır. Kanalın popüler olmasındaki en büyük etmen popüler ve sevilen parçalara yer vermesi. Genel olarak ilk defa yayınlanan kliplerle dikkat çekmektedir. Yapımcılar bu alanda yayıncı olarak Power TV tercih ediyorlar.

power tv

Sevilen yayınlarının içinde Pop 40, Power Hits gibi müzik dünyasına yön veren programlar vardır. VJ eşliğinde yayınlanan programlarda, en güncel, en çok istek alan, en hızlı yükselen müzik parçalarından listeler oluşturularak, sırayla tanıtılır. Bu listeleri Power TV canlı yayında takip etmek için hemen giriş yapabilirsiniz.

Müzik dünyası için belirleyici bir yapıda olan Power TV görsel ve ses kalitesiyle rakipsiz bir kanaldır. Çok ünlü sanatçıların yer aldığı farklı programları sayesinde halen popülerliğini sürdürmektedir. Mabel Matiz’in yer aldığı Rose Records, Hadise’nın sunduğu Küçük bir Yol Pasaj, Gripin Grubunun Ebruli Dokuz Sekiz Müzik, Buray’ın katılımı ile Deli Kız Gomma bilinen en yüksek izleyici kitlesine sahip programlar içinde yer almaktadır. Kanalın çıkış sloganı “En İyi En Yeni Müzik” olarak kullanılmakta ve çıkış mottosuna yakışır çizgisini korumaktadır.

power tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265        

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: (0216) 554 04 00

Adres: Kuşbakışı caddesi No:35/1   Altunizade – Üsküdar / İstanbul

Website: https://www.powerapp.com.tr/tvs/power-tvs/powertv/