Power Türk TV

Power Türk TV Hakkında

Türkiye’nin bilinen ve önde gelen müzik kanallarından biridir. Power Türk TV Haziran 2003 yılında faaliyete geçmiştir. Kanal sahipliği Maksimum Radyo TV Yayıncılık ve Tanıtım A.Ş. ye aittir. Firma halen medya sektöründe faaliyet göstermektedir. Kalanın sahibi ünlü iş adamı Cem Hakkı’dur. Yayın ağı olarak geniş bir hacme sahip olan kanal, ülkemizin haricinde farklı ülkelerde de yayın yapmaktadır. Bu ülkeler arasında, İsviçre, Hollanda, Fransa, Belçika, Almanya ve Avusturya gelmektedir. Türkçe Pop yayını yapan kanal, dış ülkelerde de Türkiye’nin sesi olmayı başarmıştır. Sizler de Power Türk TV canlı izle seçeneği sayesinde, bu harika kanala erişim sağlayabilirsiniz. Kanalın sloganı “Önce Müzik” olarak belirlenmiş ve yıllardan beri değişmemiştir. Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

power türk tv

Yayın akışına bakıldığında Türkçe Pop ve Rock türlerini görmekteyiz. Özellikle video klipler ağırlıklı olarak yayınlanmaktadır. Güncel müzik parçalarına yer veren kanal, unutulmaya başlayan ama zamanında çok sevilen klasikleri de yayın akışına serpiştiriyor. Yayın kalitesi ve güncelliği ile popülerliği olan ve diğer kanalların öncülüğünü yapan bir misyona sahip. Power Türk TV canlı olarak izleyebilir, video klipler ya da vizyona girecek olan filmler hakkında en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz. Canlı yayın programlarına da yer veren Power Türk TV, konuk misafirleri ve canlı performanslarıyla eğlenceli zaman geçirmenize katkı sunacak türdendir.

power türk tv

Güncel olarak Türksat, TiVibu, Kablo TV, D Smart ve internet üzerinden online olarak yayınlarını izleyebilirsiniz. Kesintisiz olarak izleyebileceğiniz bir alt yapıya sahip olan kanal, etkili programlarıyla da müzik dünyasın yön vermektedir. Power TV kardeş kuruluşu ise, tamamen farklı bir konsept ile yayınlarına devam eden bir müzik kanalıdır. Daha çok yabancı müzikler yayınlayan kanal, bu tarz müzik tercih edenler için Power Türk TV ye bir alternatif olarak sunulmuştur.

power türk tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265        

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: (0216) 554 04 00

Adres: Kuşbakışı caddesi No:35/1   Altunizade – Üsküdar / İstanbul

Website: https://www.powerapp.com.tr/tvs/power-tvs/powerturktv/