Pamukkale TV

Pamukkale TV Hakkında

pamukkale tv

Pamukkale Tv, Denizli şehrinde faaliyetlerini sürdüren bir yerel televizyon kanalıdır. Kanal, uydu üzerinden yayın yapması sebebiyle ulusal düzeyde de izlenme imkanına sahiptir. Kanalın Genel Yayın Yönetmenliğini Bahadır Kelci yapmaktadır. Kanalda ağırlıklı olarak Denizli şehrinden yerel haberlere yer verilmektedir. Denizli’nin tanıtımı için önemli bir aktör olan kanal, uydu üzerinden yaptığı yayınlar ile izleyici kitlesini her geçen gün arttırmaktadır. Gün içerisinde şehir merkezinden ve ilçelerinden güzel görüntülere yer veren kanal, Denizli hasreti çeken hemşerilerini mutlu etmektedir.

Pamukkale Tv, yerel bir kanal olmasına rağmen ulusal kanal düzeyinde kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Gün geçtikçe izlenme oranı artan kanal, sosyal medya sayfalarını da etkili bir şekilde kullanarak daha fazla kişiye hitap etmeye devam ediyor. Dijital dönüşümü etkili bir şekilde gerçekleştiren kanal, yayınlarına ve içeriklerine de bunu yansıtabilmiştir. Pamukkale Tv Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Denizli ilimizin oldukça başarılı bir başka yerel kanalı olan Denizli DRT TV‘nin canlı yayınlarına da web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

pamukkale tv

Pamukkale TV Yayın Akışı

Pamukkale Tv yayın akışı genellikle yerel haberlere daha fazla yer vermektedir. Denizli ve ilçeleriyle ile ilgili her şeyi ekranına taşıyan kanal, yerel halkı ilgilendiren tüm haberleri ve gelişmeleri hızlı bir şekilde iletmektedir. Kanalda pek çok farklı türden içeriklerin yer aldığı programlar yer almaktadır. Kanalda ekrana gelen programlar ise şöyledir;

Tarihi Bakış, Sedat Kaya ile Çapraz Açı, Gündeme Dair, Yeşil Siyah Denizli, Nerdeyiz? Gündem Özel, Ana Haber, Efe Geziyor, Yeni 1 Gün, 10 Numara, Biz Geldik, Dekamer, Demokrasi Meydanı, Günün Röportajı.

pamukkale tv

Dolu içeriklere ve birçok farklı türden programlara ev sahipliği yapan kanal, yerel halka faydalı olabilecek programları yayınlamaya özen göstermektedir. Kanal da ayrıca yerel ekonomi ve iş dünyasının aktörlerinin konuk olduğu programlarda büyük ilgi görmektedir. Pamukkale Tv Canlı İzle seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Frekans Bilgileri

Frekans: 12729

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

Tel: 0258 263 2727

E-mail: [email protected]

Adres: Saraylar Mah. Ahi Sinan Cad. Güngör Aslan İş Merkezi Kat 2 Merkezefendi / Denizli

Website: http://pamukkaletv.com