On6 TV

ON6 TV Hakkında

Bursa’da yerel bir televizyon kanalı olarak faaliyetlerini sürdüren ON6 TV, 1995 yılında yayın hayatına başlamıştır. Yayın akışında genellikle Bursa ve çevre illeri ilgilendiren haber ve programlara yer vermektedir. ON6 TV toplumsal bir sorumluluk taşıyan ve sorumluluklarını yerine getiren bir televizyon kanalıdır. İnsan haklarına, dini ve manevi değerlere, milli kültüre saygılı bir yayın politikasına sahiptir. Evrensel yayıncılık ilkeleriyle tarafsız ve doğru haberler yapar.

on6 tv

“Yeni Nesil Televizyon” sloganını kullanan kanal genellikle yerel güncel haberler ağırlıklı yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kanal yayınlarını internet ve sosyal medya hesapları üzerinden seyircilere ulaştırmaktadır. ON6 TV Canlı seçeneği ile sitemiz üzerinden kanalın yayınlarına ulaşabilirsiniz. Bursa’da etkin şekilde yayıncılık faaliyetlerini sürdüren Bursa TV‘yi de web sitemizde kolaylıkla canlı seyredebilirsiniz.

ON6 TV Yayın Akışı

Genel merkezi Bursa’da olan ON 6 TV, yerel bir kanal olmanın sorumluluğunu taşıyarak bölgenin haberlerini kaliteli bir şekilde izleyicilerine ulaştırmaktadır. Bursa ve çevresinin gündemini, yerel halkın sorunlarını ve kent yaşantısını başarılı bir şekilde ekranlara yansıtan kanal, bölgesel düzeyde yüksek bir izlenme oranına sahiptir. Kanalda birçok haber programının yanı sıra, siyaset, aktüel, yaşam, spor, müzik, sağlık, gezi, yemek ve kültürel türde yapımlar gün boyunca yayın akışı içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

on6 tv

Kanalda yer alan bazı programlar ise şunlardır; Paradigma, Gündem Özel, Spor Vitrini, Anadolu Soruyor, Bursa’nın Anasayfası, Hatm-i Şerif, İftardan Önce, Osmangazi’de Bir Hafta, Sıradan, Spor Analiz, Vaaz Kürsüsü kanalda gün içerisinde yayın akışında yer alan yapımlardır. Ayrıca haber bültenleri bölgeden ve ülkeden haberler ile gün boyunca canlı olarak yayınlanmaktadır.  Kanal ayrıca yerel siyasilerle sık sık söyleşiler yaparak kent hakkında güncel bilgileri izleyicilerine iletmektedir. Bölge halkının sorunlarını sıklıkla yayınlarında dile getiren kanal, Bursa’nın en çok izlenen televizyon kanallarının başında gelmektedir.  ON6 TV Canlı İzle seçeneği için sitemiz bedavaTV.com aramasını cihazlarınızdan yapabilirsiniz.

Frekans Bilgileri

ON6 TV herhangi bir uydu üzerinde yayın yapmadığı için yalnızca karasal yayın ve internet üzerinden yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0224 711 1616  

Adres: Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No: 336 Nilüfer / Bursa  

E-mail: [email protected]

Website: http://www.on6.tv