Number One Türk TV

Number One Türk Hakkında

2012 yılında kurulan kanal, Number One TV ile aynı zamanda yayına başlamıştır. Yabancı kanalın Türkçe versiyonunu hedefleyen kanal, en az İngilizce yayın yapan kadar başarı elde etmiştir. Zor şartlar altında, Yenibosna’da küçük bir stüdyoda, ciddi sıkıntılar ve az bir ekiple başlamış olsa da, bugün azimle gelinen nokta inanılmazdır. Dünya ve ülke genelinde en sevilen, en çok takip edilen müzik kanalı olmayı başarmış, Beykoz’da harika ve kendilerine ait bir binaya taşınmışlardır. Ali ve Ömer Karacan kardeşlerin, azimli ve inanılmaz başarı öykülerinin meyvesi bu iki harika kanaldır. Number One Türk TV canlı izle linkinden, kesintisiz ve yüksek kaliteli olarak kanalı izleyebilirsiniz.

number one türk tv canlı izle

Türkiye’nin 1 Numaralı Müzik Kanalı mottosu ile yola çıkarak, bunu başarmış bir kanaldır. Yerli ve yabancı müzik kliplerinin sürekli olarak döndüğü, reklamın az, müziğin bol olduğu bir yayın akışına sahiptir. Türkiye’de yayına hazır hale getirilen klipler, ilk olarak Nunber One Türk ekranlarında tanıtılır. Bu artık bir prestij ve gelenek haline gelmiştir. Kalan yayınlarına Türksat uydusu üzerinde, D Smart, Digiturk ve TiVibu yayınlarından, ayrıca internet canlı yayın ağından ulaşabilirsiniz.

Müzik piyasasında hatırı sayılır bir yer edinen Number One Türk, yerli ve yabancı müzik oluşumlarına da destek olmaktadır. Kanal yayın akışı içinde müziğin yanı sıra, magazin haberleri, gezi rehberi, talk şovlar da yer almaktadır. Müzikten kopmadan bunu yapabilen, ender kanallardan biridir. Number One Türk TV canlı yayın izleme seçeneklerinden 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz yayınlara ulaşabilirsiniz. Popüler programları içinde 35 mm, Pop 100, Günün Şarkısı gibi klasikleşmiş yayınlar bulunmaktadır. Yayın özellikleri içinde ender olarak yabancı müziğe yer verilirken, yabancı müzik sevenleri kardeş kanal Number One Tv kanalına davet etmektedir.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12729        

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

E-mail: [email protected]

Adres: Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom

Website: https://www.numberone.com.tr