NTV

NTV Hakkında

Türkiye’nin ilk haber kanalı olan NTV, 1996 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. 1999 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine katılan kanal, yakalamış olduğu başarı ile haber yayıncılığında ülkemizde en önde gelen kanallardan biri olmuştur. Kanal aynı zamanda NTV Radyo ile birlikte ortak yayınlarla takipçilerine ulaşabilmektedir. Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, KabloTV gibi platformlardan da yayın yapabilmektedir. Haber kanalı olmanın dışında ekonomi, kültür-sanat, yaşam, spor, yemek, gezi gibi farklı türlerde programlara da yayın akışı içerisinde yer vermektedir ve kurulduğu ilk günden bu yana 700’ün üzerinde ödüle layık görülmüş bir kanaldır. Bir dönem spor severlerin yayınlarını severek izlediği NTV Spor kanalını da bünyesinde barındırmıştır.

Kanalın en çok izlenilen programları arasında Gülay Avşar ile Gece Gündüz, Saffet Üçüncü ile 0’dan 100’e, Halkın Sanatı, Siyasi İşler, Tekno Hayat, %100 Futbol gibi yapımlar yer almaktadır. Sevilen haber kanalının yayınlarını sitemiz üzerinden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Doğuş Yayın Grubu’nun diğer kanalları olan Star TV, EuroStar ve Kral Pop TV‘nin canlı yayınlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz.

NTV Programları

Yüzde Yüz Futbol

ntv %100 futbol

Türk futbolunun efsane isimlerinden Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova Süper Lig’te haftanın maçlarını değerlendiriyor. Oyuncuların performanslarını ve teknik adamlar canlı yayında konuşuluyor. Program Süper Lig maçlarının bitiminden itibaren ekranlara geliyor.

Gece Gündüz

ntv gece gündüz

Müzik, sinema, tiyatro, sergi, moda, kitap, tasarım, gösteri kısaca sanat ile ilgili her şey bu programda konuşuluyor. Gülay Avşar’ın sunumuyla Gece Gündüz, Türkiye’nin sanat gündeminde yer alan konuları mercek altına alıyor. Ülkede sanata dair yaşananlar ve konular gündeme getiriliyor. 

0’dan 100’e

ntv 0'dan 100'e

Otomobil dünyasının nabzını Saffet Üçüncü tutuyor. Dünyanın en önemli otomobil fuarları, endüstriden en son gelişmeler, yeni çıkan otomobiller ve test sürüşleri bu programda yer alıyor.

Dünyanın Haberi

ntv dünyanın haberi

Dünyadaki en önemli gelişmeler, özel dosyalar, farklı ülkelerden yapılan canlı bağlantılarla ekranlarınıza taşınıyor. Ahmet Yeşiltepe’nin sunumuyla Dünyanın Haberi sıcak haberlerin dışında bilim, teknoloji ve sağlık haberlerini de ekranlara getiriyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12015          

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 335 0000

E-mail: [email protected]

Adres: Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer/İstanbul

Website: https://www.ntv.com.tr