Muz TV

Muz TV Hakkında

Muz TV, Azerbaycan’ın sayılı müzik kanallarından biridir ve 2012 yılında internet yayıncılığı ile yayın hayatına başlamıştır. Kanal, İnternet kanalı olmasına rağmen kısa sürede Azerbaycan’da geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış, müzik haberleri ve videoları yayınlayarak yayın hayatına devam etmiştir. Kanal, Azerbaycan müziğinin yanı sıra dünya müziğini de çalabildiği için ülkedeki diğer TV kanallarından daha geniş bir izleyici kitlesine sahiptir ve bununla birlikte bu kanal ayrıca konser yayınları da sunuyor.

muz tv

Muz TV, internette yayınlandığı tarihten itibaren birkaç ay içinde, izleyici sayısının artması nedeniyle programlarını ülke çapında yayınlamaya başlamış, uydu yayın kanalları ile bazen de TV’de ortak yayın yapmaya başlamıştır. Kanalda dünya müziğinin yanı sıra Rus müziği başta olmak üzere bazı programlar da yer alıyor. Kanal, amatör müzisyenleri ve yeni şarkıcıları desteklemeye yönelik bir yayın politikası olan kanal bu sebeple de birçok kişi tarafından severek takip edilmektedir.

Muz TV, Azerbaycan’da müzik odaklı yayın yapan tek müzik kanalıdır. Kanalın temel amacı milli müzik sanatını tanıtmak ve insan ruhunun müziğini ölümsüz ahlaki değerler olarak milyonlarca izleyiciye ulaştırmaktır. Kanal, dünya müziğinin en iyi türlerini, klasik ve çağdaş Avrupa’nın en iyi modellerini ve Azerbaycan’ın ulusal müziğini sergilemeyi amaçlamaktadır. Amacı, müzik zevklerini iyileştirmek ve onları müziğin zincirlerinden kurtarmak için başta gençler olmak üzere dinleyicilere yönelik çeşitli programlar geliştirmektir.

muz tv

Kanal, yeni nesil müzisyenleri hayata geçirmeyi, genç yeteneklerini göstermeyi ve profesyonel müzik trendlerine yön vermeyi hedefliyor. Bu kanala web sitemiz üzerinden Muz TV canlı izle balığı altında ulaşabilir ve bu vesile ile Muz TV canlı yayın akışını ücretsiz ve son derece kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Azerspace-1

Frekans: 11175

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Tel: +994 12 404 84 72

E-mail: [email protected]

Website: http://www.muz-tv.az