Minika Çocuk

Minika Çocuk Hakkında

Başarılı bir çocuk kanalı olan Minika Çocuk, yayın hayatına, 2011 yılında başlamıştır. Turkuvaz Medya Grubu’nun çatısı altında kurulan Minika Çocuk, birbirinden eğlenceli ve eğitici çocuk programlarıyla, reyting listesinde üst sıralarda yer almaktadır.

Çeşitli çizgi film programları ve eğitici çocuk içerikleriyle, her yaştan çocuğun ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda anne-babalar da çocuklarıyla birlikte, Minika Çocuk kanalını büyük ilgi ile takip etmektedirler. Kardeş kanalı Minika GO olan çocuk kanalı, her geçen gün ürettiği yeni içeriklerle, kendini geliştirmeye ve ilgi odağı olmaya devam etmektedir.

minika çocuk

Yayın kuşağında yer alan, My Little Pony, Neşeli Dünyam, Damla’nın Dolabı, Topsy ve Tim, Maceracı Yüzgeçler, Thomas ve Arkadaşları gibi birden fazla çizgi film çeşitleriyle, çocukların evdeki boş vakitlerini, eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmeye devam ediyor.

Kanal ağırlıklı olarak, 3-8 yaş grubu çocuklara içerikler hazırlamakta ve onların hayal dünyasına yönelik keyifli ve eğitici birçok programı izleyicilerine sunmaktadır. 20 Ocak 2012 yılında yayın hayatına başlayan Minika GO ile çocuklara özel hazırlanan programları önceden pedagoglarla paylaşıp, onların fikir ve tavsiyelerini baz alarak izleyicilerine aktarmaktadır.

minika çocuk

Rakip çizgi film kanallarından asla geride kalmayan ve kendini sürekli yenileyerek yayın hayatına devam etmekte olan Minika Çocuk, ebeveynler tarafından da geçer not alarak, TV hayatında başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Ebeveynler, çocukları için her zaman en iyi olanı tercih ederler ve bu doğrultuda, Minika Çocuk kanalının, reyting oranlarının yüksek olması, kanalın ne kadar başarılı olduğunun ve ilgi gördüğünün kesin kanıtı olarak görülmektedir.

Her dönem yenilenen ve gelişen içerikleriyle, popüler çizgi film kanalı olmaya devam eden Minika Çocuk TV kanalını internetten canlı yayın olarak seyretmek isterseniz, sitemizdeki kanal listesi bölümünden, canlı yayın bölümüne tıklayarak, kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12053

Sembol: 27500

Polarizasyon: H (Yatay)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 254 50 90

E-mail:  [email protected]

Adres: Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul

Website: https://www.minikacocuk.com.tr