Milyon TV

Milyon TV Hakkında

Milyon TV 2006 yılında yayın hayatına başlamış olan Arpej Yapım şirketi çatısı altında aktif olan bir kanaldır. Gençlere yönelik olan programlarıyla dikkat çekmektedir. Konser ve etkinliklere de sponsorluk yapan kanal, sosyal sorumluluk projelerinden kesinlikle taviz vermeden yoluna devam etmektedir. gençlere yönelik müzik programları yayın akışı içinde sunulur. Milyon TV canlı izleyebilir, bu özel yayınlarla güzel zaman geçirebilirsiniz. Türkiye haricinde farklı ülkelerde de yayınlanmaktadır. Yayın yaptığı ülkelerin gençlerine, kültürlerine göre de müzik yayını yapaya özen göstermektedir. Bu anlamda birçok ülkede hatırı sayılır sayıda izleyici ve hayran kitlesine sahiptir. Yeni ve beğenilen müzik klipleri, en iyi müzik listeleri kanal yayınlarında takip edilebilmektedir. Bazı programları ise tamamen canlı performansa dayalıdır. Gençlerin sevdiği popüler sanatçılar, akustik ve canlı performanslarını canlı yayın içinde isteklere göre sunaktadır.

milyon tv

Ülkemizde de oldukça yaygınlaşmaya başlayan, gençlerin ilgi gördüğü bir kanaldır. Eğlenceli, hareketli, canlı ve farklı programlarla yayın akışını sürekli dinamik tutmaktadır. Milyon TV canlı izle seçeneği ile bu canlı ve güncel kanalda harika zaman geçirebilirsiniz. Türksat üzerinden ve internet üzerinden canlı olarak kanalı takip etmek mümkündür.

Milyon TV Programları

Zeynep Bozkaya ile LiveStyle

milyon tv zeynep bozkaya ile livestyle

Zeynep Bozkaya ile LiveStyle; moda konseptiyle, haftalık olarak Perşembe günleri 14:00 ‘da izleyicileri ile buluşur. Haftalık farklı konuklara yer verilen programda, solistler, oyuncular ya da diğer ünlülerden misafirler oluyor. Modanın da konuşulduğu, akıcı ve sürükleyici bir tarzı izleyenlerine sunuyor.

Velet Dada

milyon tv velet dada

Velet Dada programı; Çarşamba günleri 21:00 ‘de yayına giren, sohbet ve eğlence programıdır. Yine canlı olarak yayınlanan programda, farklı konuklar, müzik ve sohbete yer verilmektedir.

Ozzy ile Gece Kuşağı

milyon tv ozzy ile gece kuşağı

Ozzy İle Gece Kuşağı programı, Milyon TV ekranlarında Perşembe geceleri 21:00 ‘da yayın yapan harika bir yapımdır. DJ Ozzy’nin hazırlayıp sunduğu program, genç ya da profesyonel sanatçıları konuk ederek, sohbet ve eğlenceli şekilde hazırladığı bir programdır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685       

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: (0212) 347 24 00

E-mail: [email protected]

Adres: Barbaros Bulvarı Ertuğrul Sitesi B Blok No:133 Kat:3 D:8 Beşiktaş / İstanbul

Website: https://www.milyontv.com/