Mesaj TV

Mesaj TV Hakkında

Mesaj TV 1

Mesaj Tv, Türkiye’nin en eski ve kendi alanında önde gelen kanallarından birisidir. Genel olarak orta ve üstü yaş grubuna hitap eden bu kanal aynı zamanda Bağımsız Türkiye Partisi genel başkanı ve Türkiye’nin önemli bir siyasi figürü olan Haydar Baş’ın kurmuş olduğu bir kanaldır. Mesaj Grubu genel olarak birkaç yayın organını bünyesinde bulundurur. Bu yayın organları Mesaj TV, Meltem Radyo, Meltem TV ve bazı dergilerdir. Kanalın canlı yayınlarını web sitemizde yer alan Mesaj TV canlı izle sayfası üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Kanalın kuruluşu 1992 yılına denk gelmektedir ve bunun arkasından Meltem TV, Kadırga TV, Köy TV, Av TV sırasıyla yayın hayatına girmiştir. Tüm bu kanalları ve çok daha fazlasını güçlü altyapımız sayesinde donma veya kesinti gibi sorunlar yaşamadan izleyebilmeniz için web sitemizde sizlere sunuyoruz.

Kanal yakın zamanda içerik olarak zenginleştirilmiş ve yeni bir yayın dönemine giriş yapmıştır. Kanalda hem altyapı hem de içerik alanlarında güncelleştirmeler yapan Mesaj TV ekibi yeni yayın döneminde HD olarak yayın yapmaya başlamış ve bununla birlikte kanalı güncel yayın standartlarına çıkarmıştır. Bunun öncesinde yalnızda SD yayın seçeneği bulunuyordu.

mesaj tv

Mesaj TV ‘ nin en belirgin farkı yerli, dini ve milli değerleri öne taşıyan ve bunları dengede tutan bir kanal olmasıdır. Merkezi İstanbul’un Florya semtinde olan kanalın yeni yayın döneminde izleyicilere sunduğu içerikler seyirciler tarafından bir hayli beğenildi. Seyirciler ekseriyetle aynı tarz dizileri, programları izlemekten kaçtıklarında daha sakin ve kültürümüze daha yakın içerikleriyle Mesaj TV ön plana çıkıyor. Sabahları İstiklal Marşı ile başlayan yayın daha sonra günün akışı ile devam ediyor. Program akışında haberler önemli bir yere sahip.

Kanal, haber anlayışında daha bağımsız, siyasetin klişe tartışmalarına uzak, diğer kanallardan nispeten farklı bir anlayışa sahip. Kanal, dini tarafsızlığının aksine, siyasete derin anlam kazandıran haber içerikleriyle siyasi temelli bir kuruluş olduğunu gösteriyor. Devlet işleriyle yakından ilgilenen kanal yetkilileri seyircilerini bir nebze de olsa politika perdesinin görünmeyen yüzünü aktarıyor. İnternette arama motorlarında Mesaj TV canlı izle araması yaparak ulaşabileceğiniz sitemizde kanalın canlı yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bilgisayarınız üzerinden dilerseniz de cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlarınız üzerinden web sitemize erişim sağlayabilir ve hiçbir sorun yaşamadan onlarca televizyon kanalının canlı yayınlarını izleyebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: (0312) 309 03 05

E-mail: [email protected]

Website: http://mesajtv.com.tr