Merkez TV

Merkez TV Hakkında

Merkez TV, Bolu bölgesinden yayın hayatına devam eden yerel bir televizyon kanalıdır. Kanal Bolu şehri ve bölgesinden tüm yerel haberleri Bolu halkına ulaştırmaktadır. Doğru, ilkeli ve tarafsız haber anlayışına sahip kanal, Bolu’da oldukça yüksek bir izleyici kitlesine sahiptir. Yerel gündemin dışında ülke ile ilgili haberleri de ekranlarına taşımaktadır.

merkez tv

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren kanal, karasal yayın üzerinden izleyicilerine ulaşabilmektedir. Aynı zamanda internet ve sosyal medya aracılığıyla yayınlarını izleyicilerine ulaştırmayı başarmıştır. Birçok farklı türden programı izleyicilerine ulaştıran kanal, aynı zamanda yerel halkın haber alma ihtiyacını karşılayabilmek için sık sık canlı yayınlarla yerel gündemin nabzını tutmaktadır. Merkez TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

Merkez TV Yayın Akışı

Merkez TV yayın akışında genellikle yerel haber ağırlıklı programlar yer almaktadır. Yerel haberlerin dışında farklı türlerden programlara da ev sahipliği yapan kanalda yer alan yayınlar şunlardır;

Sporun Merkezi, Yerel Yönetimler, Gönül Bakışı, Sohbet Var Dilersen, Yüz Yüze, Bugüne Özel, Ortak Nokta, Haftanın Manşeti, Sektör, Hanımeli, Önce Sağlık, İçinizde Kalmasın, Serbest Vuruş. Kanal, Bolu şehrinde yerel gündemin ele alındığı programlar ile dikkat çekici yayınlara imza atıyor. Özellikle yerel siyasetin paydaşlarının konuk olduğu programlar kanalın en çok izlenilen yayınları arasında bulunuyor.

merkez tv

Kanal ayrıca yerel iş insanları, esnaf ve çitfçinin sorunlarının masaya yatırıldığı programlara öncelik veriyor. Yapılan bu programlarda farklı sektörlerle ilgili gelişmeler detaylı analizlerle izleyicilere sunuluyor. Kanalda kültür ve gezi programlarına ağırlık veriliyor. Bolu şehrinin turistik yerleri, mekanları, köyleri, doğal hayatı etkileyici bir şekilde tanıtılıyor. Kanalın Bolu’nun tanıtımına yaptığı katkı herkes tarafından biliniyor bu da Merkez TV’nin yerel düzeyde oldukça desteklenmesine sebep oluyor.

merkez tv

Frekans Bilgileri

Yayınlarını karasal yayın üzerinden sürdüren Merkez TV, internet ve sosyal medya üzerinden de izleyicilerine ulaşabilmektedir. Kanal herhangi bir uydu frekansına sahip olmadığından yayınlarını web sitemiz üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Kanal Türksat uydusu üzerinden yayın yapmaya başladığı takdirde ise Merkez TV frekans bilgisi aramasıyla ulaşabileceğiniz sayfamızda kanalın en güncel frekans bilgilerine ulaşabilir ve kanalı televizyonunuzdan da izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0312 500 0100

E-mail: [email protected]

Adres: Karamanlı Mah. Mutlu Sok. 5/A Bolu

Website: http://www.merkeztv.com.tr