Meltem TV

Meltem TV Hakkında

Meltem TV en eski TV kanallarından birsidir. 25 Aralık 1994 günü yayın hayatına giren ulusal kanal TV kanalı olmadan önce radyo kanalı olarak yayın yapıyordu. Meltem Radyo dinleyicileri kanalın TV platformuna taşınmasıyla burada yayınları ilgiyle takip etmeye devam ettiler. Meltem TV ve Radyo Yayıncılık A.Ş. nin hizmete sunduğu kanalın sahibi aynı zamanda Mesaj TV’nin de sahibi olan Haydar Baştır. Profesör Doktor Haydar Baş Türkiye’nin önde gelen siyasetçilerinden aynı zamanda Bağımsız Türkiye Partisi’nin başkanıdır. Mesaj TV dışında Köy TV, Kadırga TV ve Av TV de aynı yayın kuruluşunun çatısı altında hizmet veren kardeş kanallarıdır.

meltem tv

Meltem TV yayın hayatında özgün içeriklerini yerli, milli ve dini değerleri üzerine kurmuştur. Kanalın seyircileri ahlaki yayıncılık anlayışını benimseyen kanalı ilgiyle takip etmektedir. Siz de Meltem TV’yi kesintisiz canlı yayın izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Türkiye’de Atatürk ilke ve inkilaplarını dini motif ile birlikte ön plana çıkaran tek yayın kuruluşudur. Kanal, dini değerlere sahip çıkarken milli değerlerimize de aynı ölçüde sahip çıkan nadir TV kanallarından birisi olma özelliği taşır.

Meltem TV daha çok dizi, film, müzik gibi programları yayınlar. Türk ve yurt dışındaki Türklerin ilgiyle izlediği Bollywood yapımı Hint dizileri ekrana getirir. Seyircilerin ilgiyle takip ettiği yerli, yabancı filmleri her gün kanalda yayınlanır. Türk klasiklerinden olan Yeşilçam filmlerinin en komik ve eğlenceli olanları kanalda yayınlanır. Kanalın daha çok ahlaki çerçevede kalan bir eğlence kanalı olduğunu ifade edebiliriz. Eğlenceli programların yanı sıra tartışma programları, gündem özel programları, haber saati gibi önemli yayınları da günün belirli saatlerinde yayınlar.

meltem tv

Özellikle folklor müzik seven seyircilerin sevebileceği tarzda müzikler kanalda yayınlanmaktadır. Türkçe halk müziği, tasavvuf musikisi, türkü, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Nostalji programları da izleyicilerin normalde çok kolay bulamadıkları yayınlardan sayılabilir. Meltem TV canlı yayın izle aracıyla web sitemizde kesintisiz HD yayın izleyebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: (0212) 624 09 99

E-mail: [email protected]

Adres: Yeşilova Mh. 4. Barbaros Cd. No: 27  34295 Sefaköy -Küçükmece/ İSTANBUL

Website: http://www.meltemtv.com.tr