Medeniyet TV

Medeniyet TV Hakkında

Medeniyet TV 1

Medeniyet TV, 2011 yılında kurulmuş ve Azerbaycan’da faaliyet göstermeye başlamış bir kanaldır. Yayınlarının tamamını Azerice yapan kanal buna rağmen ülkemizde de izlenen kanallar arasındadır. Bunun ana sebeplerinden biri de kanalın zaman zaman yayınladığı spor karşılaşmalarıdır. Ülkemizde çoğu zaman şifreli olarak erişim sağlanabilen spor maçları Medeniyet TV gibi bazı Azeri kanalları aracılığıyla izlenebilmektedir. Kanalın canlı yayınlarını web sitemiz üzerinden HD kalitede izleyebilirsiniz. Ayrıca kardeş kanalları olan AZ TV ve İdman TV‘nin canlı yayınlarına da ulaşabilirsiniz.

medeniyet tv

Medeniyet TV ülkemizde spor severlerin tercih ettiği kanallardan biri olmasına karşın spor, bu kanalın yayınlarının yalnızca küçük bir kısmını oluşturmaktadır. Eğitimden sanata, kültür yayınlarından haberlere birçok farklı kategori altında tanımlanabilecek içerikler Medeniyet TV ekranlarından izleyenlere ulaştırılmaktadır. Azerbaycan’ın ilgiyle takip edilen kanalları arasında yer alan kanal ilkeli, her kesimden vatandaşa saygılı ve tarafsız bir yayıncılık anlayışı izlemektedir.

Medeniyet TV, ismini Azeri ve Türk kültürünü, medeniyetini tüm dünyaya tanıtma amacından almaktadır. Kanal, Azerbaycan’ın dünyaya açılan penceresi konumundadır. Kanalın öne çıkan bazı programları şunlardır;

Renklerin Nağmesi, Sönmeyen Yıldızlar, Ölen İllerin Nağmeleri, Azerbaycan Yurdum Benim, Serbest Sohbet, Yaradanlar ve Yaşatanlar, Hakkın Dergahı, Yürekten Yüreğe

medeniyet tv

Oldukça başarılı olan bu programlar kanalın izleyicileri tarafından severek takip edilmektedir. Kanalın canlı yayınlarını web sitemiz aracılığıyla izleyebilmenin yanı sıra kanalla ilgili frekans ve iletişim bilgileri gibi bilgileri de kanalın web sitemizde yer alan sayfası üzerinden bulabilirsiniz. Yayınlanan programların tam listesine ve yayın akışı bilgisine de yine sayfamızda yer alan kanalın resmi web sitesinden erişmeniz mümkün.

Frekans Bilgileri

Azerspace-1

Frekans: 11169

Sembol: 20400

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Tel:  (+99412) 5370313

E-mail: [email protected]

Adres: AZ1011, Bakı şəh., M.Hüseyn küç., 1

Website: http://www.medeniyyettv.az/az