Mavi Karadeniz TV

Mavi Karadeniz TV Hakkında

Mavi Karadeniz TV, Karadeniz kültürünü tanıtmaya yönelik yayınlar yapan, yayınlarında yöresel konuları işleyen tematik bir televizyon kanalıdır. Karadeniz müziklerinin en güzel eserlerine yayın akışında yer veren kanal 26 Ocak 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türksat 4A uydusunun dışında D-Smart ve Digiturk platformları üzerinden yayınlarına devam eden kanal, 01 Ağustos 2019 tarihinden itibaren uydu üzerinde HD yayına geçmiştir. Yayın kalitesinde yaptığı atılımlarla yalnızca Karadenizlilere değil, Karadeniz yöresini, kültürünü ve müziklerini seven herkese ulaşma amacını gerçekleştirmektedir.

mavi karadeniz tv

Kurulduğu ilk günden beri hem teknik hem de içerik olarak oldukça kaliteli yayınlara imza atan kanal, Karadeniz bölgesi temalı kanallar arasında en bilinen ve en çok izlenen kanallardan biridir. Mavi Karadeniz TV Canlı aramasını cihazlarınızdan yaparak sitemizden kanalın yayınlarına ulaşabilirsiniz. Karadeniz bölgesinin severek takip edilen bazı diğer yerel kanalları Çay TV ve Kadırga TV‘dir. Web sitemizde bu kanalların canlı yayınlarını da yüksek kalitede donmadan izleyebilirsiniz.

Mavi Karadeniz TV Yayın Akışı

Mavi Karadeniz TV’de ağırlıklı olarak müzik yayınları ekrana gelmektedir. Bunun dışında yayın akışı içerisinde şov ve eğlence programları, dini programlar, sağlık programları, gezi programları ve mesleki programları da zaman zaman kendine yer bulmaktadır. Kanalda eğlence programları ayrı bir yer tutmaktadır. Haftanın en az 3 günü Karadeniz bölgesinin sevilen yerel sunucularının hazırladıkları şov programları izleyicilerle buluşmaktadır. Kanal özellikle Karadeniz müziğini icra eden amatör sanatçıları ekranlara getirmesiyle, amatör sanatçıların reklamını yapma ve onları müzik camiasına tanıtma misyonunu da taşımaktadır.

mavi karadeniz tv

Kanalda özellikle Ramazan aylarında yapılan yayınlarda dini bilgiler, Kuran-ı Kerim sohbetleri, iftara doğru sohbet programları gibi yayınlar ekrana gelmektedir. Mavi Karadeniz TV’de yayın akışında yer alan bazı programlar şunlardır; Sigorta Günlüğü, Adnan Akgül ile Ana Haber Bülteni, Bedirhan ve Sebihan ile Kadırga Gecesi, Engin Ayar ile Özlemce, Müzik Pınarı, Rahmet Esintileri, Gündem Özel, Rota Karadeniz, Serbest Vuruş, Horon Show, Amine Ergen Show, Kadir Balık ile Çat Kapı. Mavi Karadeniz Canlı İzle seçeneği ile sitemiz bedavaTV.com üzerinden kanalın yayınlarına ulaşabilirsiniz.

mavi karadeniz tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12264

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 639 0274

Adres: Bilge Kaan Cad. No:1 Kat:3 Çavuşbaşı Beykoz / İstanbul  

E-mail: [email protected]

Website: http://www.mavikaradeniztv.com.tr