Marmaris TV

Marmaris TV Hakkında

Marmaris TV, Muğla’nın Marmaris ilçesinde 2008 yılından beri yayın yapan yerel bir televizyon kanalıdır. 12 yıldır kesintisiz bir şekilde yayın hayatına devam eden kanal, bölgesinin en çok izlenen yerel televizyon kanalları arasında ilk sıralarda gelmektedir. Ağırlıklı olarak yerel haberlere yer veren kanal, ülke gündemini ilgilendiren önemli konulara da yer vermektedir. Birçok farklı türden içeriğe ev sahipliği yapan kanalda spordan çizgi filme, eğlenceden müziğe, sağlıktan kültüre çok çeşitli türlerde programla yer almaktadır.

marmaris tv

Karasal yayın üzerinden izleyicilerle buluşan kanal, aynı zamanda internet ve sosyal medya hesaplarından da yayınlarını izleyicilerine ulaştırabilmektedir. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Hayriye Akok yapmaktadır. Marmaris ilçesi ve bölgesinden en özel, en güncel haberler gün içerisinde kanalda ekranlara gelmektedir. Marmaris TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Muğla’da yerel olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Kent TV‘nin canlı yayınlarını da web sitemiz aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirsiniz.

marmaris tv

Marmaris TV Yayın Akışı

Marmaris TV yayın akışında genellikle yerel haber ağırlıklı programlara yer verilmektedir. Haberlerin dışında da geniş bir program seçeneği sunan kanal, çizgi film, çocuk programları, sağlık, müzik, belgesel, turizm, gezi, dizi, film gibi farklı türlere de yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Kanalın yayın akışında yer alan bazı programlar ise şunlardır;

Çizgi Dizi, Çocuk Programı, Sağlık Olsun, Dizi Kuşağı, Yerli Film, Saklı Kanal Şarkılar, Bir Zamanlar Marmaris, Turizm Gerçeği, Başka Dünya Yok, Uzun Hafta Sonu, Hayat Marmaris’te Güzel, Nereden Nereye Marmaris, Belgesel Kuşağı, Ustalara Saygı. 7’den 70’e tüm yaş gruplarına hitap eden yayınları ile Marmaris TV, bölgesinde en çok izlenilen yerel televizyon kanallarından biri olmaya devam ediyor.

marmaris tv

Frekans Bilgileri

Yayınlarını karasal yayın üzerinden sürdüren Marmaris TV, internet ve sosyal medya üzerinden de izleyicilerine ulaşabilmektedir. Kanalın herhangi bir uydu frekansına sahip olmadığından yayınlarını internetten canlı olarak takip edebilirsiniz. Kanal Türksat üzerinden yayın yapmaya başladığı takdirde ise kanalın frekans bilgisine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0252 412 1919

E-mail: [email protected]

Adres: Ulusal Egemenlik Cad. Erden İş Merkezi No: 6/3 Marmaris / Muğla

Website: http://www.marmaristv.com.tr