Line TV

Line TV Hakkında

Line TV, Bursa’da 2006 yılından beri yayın yapan yerel bir televizyon kanalıdır. Bursa Line TV olarak da bilinen kanal, 14 yıldır kesintisiz bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Bursa TV ile birlikte Bursa’nın en çok izlenen yerel kanallarından olan Line TV, ağırlıklı olarak yerel haberlere yer verse de ülke gündemini ilgilendiren konulara da yayınlarında değinmektedir. Kanal uzun yıllar karasal yayın üzerinden faaliyetlerine devam etmiş, sonrasında bir atılım yaparak Türksat uydusu üzerinden uydu yayınlarına başlamıştır. Kanal Türksat uydusunun yanı sıra D-Smart ve KabloTV platformlarından da yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır.

line tv

Birçok farklı türde programa ev sahipliği yapan kanal, aynı zaman da Bursa halkının haber alma ihtiyacını karşılamaktadır. Yerel gündemden en yeni gelişmeleri ve özel haberleri ekranlara taşıyan kanal, tarafsız ve doğru habercilik ile faaliyetlerine devam etmektedir. Line TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

line tv

Line TV Yayın Akışı

Line TV yayın akışında genellikle yerel haber ağırlıklı programlara yer verilmektedir. Haberlerin dışında da geniş bir program seçeneği sunan kanalda yer alan bazı programlar ise şunlardır; Başkanlar Konuşuyor, Bursa’nın Gündemi, Türk Dili ve Tarihi, İnşaata Değer Katanlar, 90 Artı, Kadın Gözüyle, Güncel, İleri İkili. Yerel siyasetin önde gelen isimlerin katıldığı programlar kanalın en çok izlenilen yayınları arasında yer alıyor. Kanal, spor yayıncılığında da sevilen programlara imza atıyor. Özellikle Bursaspor’un konuşulduğu programlar büyük bir izleyici kitlesi tarafından fazlasıyla takip ediliyor. Futbolun dışında hentbol, voleybol, basketbol branşlarında yerel spor takımlarının haberleri de kanalda gün içerisinde yer alıyor.

line tv

Line TV, yerel esnaf ve çitfçinin sorunlarına her zaman değinerek bu konularda yaptığı yayınlarla takdir görüyor. Bursa’nın en çok izlenilen kanallarından biri olarak keyifli ve faydalı yayınlara imza atmaya devam eden kanalda ayrıca kültürel programlar da ön plana çıkıyor. Tarih ve edebiyat içerikli yayınlar oldukça ilgi görüyor. Kanalın geniş yelpazedeki programlarını ve çok daha fazlasını donma takılma gibi sorunlar yaşamaksızın en yüksek kalitede izleyebilmek için web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0224 211 7090

E-mail: [email protected]

Adres: Panayır Mah. İstanbul Cad. No:365 Osmangazi / Bursa

Website: www.linehaber.com.tr