Lider TV

Lider TV Hakkında

lider tv

Azerbaycan’ın 2000 yılında kurulan ulusal kanalı Lider TV, 17 yıldır yayın yapmakta ve o zamandan bu yana ülkemizde pek çok TV izleyicisinin ilgisini çekmektedir. Başarılı yarışma programları, spor programları ve müzik yayınları ile birçok izleyicinin ilgisini çeken kanal, ülkemizdeki birçok TV izleyicisinin de sık sık takip ettiği bir kanaldır. Lider TV, özellikle ülkemizde futbolseverlerin ilgisini çekmektedir. Futbolseverler ülkemizde şifreli olarak yayınlanan UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve dünya çapındaki birçok lig maçını Lider TV’de izleyebilir.

Bu kupalar ve lig maçları ülkemizde kullanım başına ödeme esasına göre yayınlanmakta ve Azerbaycan Ulusal Kanalı Başkanı TV kanalı tarafından ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Bu durum özellikle ülkemizde futbol taraftarlarının ilgisini çekmiştir. Ancak kanal yalnızca spor yayınlarıyla da birçok farklı kategoride yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin gönlünde taht kurmuştur. Kanalda belgeselden diziye, haberden yabancı sinemaya birçok farklı türde herkese hitap edebilecek içerikler bulmak mümkündür.

lider tv

Lider TV canlı izle araması yaparak ulaşabileceğiz web sitemizde kanalın izleyicilere sunduğu bütün bu içerikleri canlı olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Ülkemiz uydu yayınlarında bulunmayan kanal internet üzerinden izlenebilmektedir. Sitemiz, İnternet üzerinden Lider TV izleme seçeneği sağladığından, birçok kişi bu kanalı şifresiz seyredebilir ve donma ve kesinti sorunları yaşamaz. Bu kanal yalnızca TV’deki belirli uydularda bulunabilir ve çoğu kişi izleyemez.

Web sitemizde hem yerli hem yabancı onlarca kanalı HD çözünürlükte izleyebilmektesiniz. Sitemiz, cep telefonlarında, tabletlerde veya bilgisayarlarda oynatılabilen ve kesintisiz hizmet verebilen video formatlı her cihaza uygun şekilde canlı kanallar sunmaktadır. Kanalın sunduğu yarışmaları, müzik yayınlarını ve yarışma programlarını bir araya getiren sitemiz, yılın 365 günü kesintisiz 24 saat canlı yayına devam ediyor. Güçlü altyapıya sahip sitemiz ile televizyon seyretmeyi sevenler ve futbolseverler Lider TV canlı yayın akışını takip edebilir.

lider tv

Frekans Bilgileri

Azerspace-1

Frekans: 11134

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Tel: +994 12 497 88 99

E-mail: [email protected]

Website: http://www.lidertv.com/