Kral Pop TV

Kral Pop TV Hakkında

Kral POP TV 10 Ekim 2011 tarihinde, Kral TV’nin kapanmasına istinaden, aynı frekansta yayın hayatına başlamıştır. Daha çok pop müzik ve Türk Rock akımının yoğun olduğu dönemlerde, bu açığı kapatmayı amaçlamıştır. O yılların en önde gelen ve takip edilen kanallarındandır. Canlı VJ performansları, SMS istek hatları nedeniyle, dönemin en sevilen kanallarındandır. Yeni çıkan video kliplerin ilk tanıtımlarını da yaparak, popülerliğini arttıran kanal, yayın akışı içinde farklı tarzda bir sistem kullanmıştır. Günümüze kadar uzanan yayın kuşakları da bulunmaktadır. Uzun yıllardan beri yayın hayatına devam eden Kezban’ın Günlüğü, Mehmet in Gezegeni, Ata’dan Müzik Ziyafeti bilinen ve günümüzde de hala takip edilen performanslardır.

kral pop tv

Farklı bir tarzda yayınlanan Kral POP TV canlı programları, benzersiz bir heyecanla izlenirken, yeni klipler, klip hikayeleri, ünlülerin beğendiği paylaşımlar gibi etkin ve dinamik bir yayın akışına sahiptir. Hafta içi ve hafta sonları farklı programlar yayınlanmaktadır. Bu şekilde kullanıcının sıkılması, kanal değişmesi engellenir. Müzik dinlemeyi tercih eden, dinlerken aynı zamanda video görüntüsünün de olmasını tercih edenler için oldukça özel ve itinalı bir yayın akışı bulunmaktadır. Bu özel kalana erişim için Kral POP TV canlı izle seçeneğini kullanabilir, benzersiz ve aktif bir müzik keyfinin tadını çıkartabilirsiniz.

kral pop tv

Sürekli güncellenen müzik listeleri, güncel ve popüler olan parçaların çalması nedeniyle, iş yerlerinde, kafe ve restoranda tercih edilen bir TV kanalıdır. Kanalın en sevilen ve en popüler olan programı ise Kral TV POP 20 olarak bilinir. Son yapılan düzenlemeler ve el değiştiren kanallarla, Kral Müzik çatısı altında toplanan Kral kanalları, Doğuş Yayın organın yönetimindedir. Canlı yayın akışı ile müzik yayını yapan, harika performanslara sahip VJ’lerin olduğu eğlenceli ve farklı bir tarza sahiptir.

kral pop tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12015          

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 335 0000

E-mail: [email protected]

Adres: Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer/İstanbul

Website: www.kralmuzik.com.tr