Koza TV

Koza TV Hakkında

Koza TV, “10 Milyon Akdenizlinin 1 Numaralı Kanalı” sloganıyla yayın hayatına devam eden yerel bir televizyon kanalıdır. Genel merkezi Antalya’da olan kanal Akdeniz bölgesinin tüm şehirlerden haberleri ekrana getirmekte ve bölgeden olan tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Büyük bir izleyici kitlesi olan kanal, yerel televizyonlar arasında izlenme oranı en yüksek kanalların başında gelmektedir. Tarafsız, doğru ve güvenilir habercilik anlayışıyla hareket eden kanal, kesintisiz yayınları ve kaliteli programlarıyla izleyenlerin haber alma ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Genellikle haber ağırlıklı programlara yer veren kanalda aynı zamanda spor, eğlence ve müzik programları da önemli bir yer tutmaktadır.

koza tv

Koza TV, Türksat uydusunun yanı sıra Digiturk ve D-Smart platformlarından da izleyicilerine ulaşmaya devam etmektedir. Kanal Antalya, Adana, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Isparta ve Burdur illerine yönelik yayınlara imza atmaktadır. Koza TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden izleyebileceğiniz Akdeniz bölgesinin diğer kanalları şunlardır: TV A, HRT Akdeniz, İçel TV, Kanal V

Koza TV Yayın Akışı

Koza TV yayın akışı son derece keyifli ve izlenebilir programlara ev sahipliği yapmaktadır. Yerel bir televizyon olmasına rağmen kaliteli yayınlara imza atan kanal her geçen gün yayın ve içerik kalitesini arttıracak çalışmalara imza atmaktadır. Kanalın yayın akışı içerisinde yer alan programlar şunlardır; Gündem Özel, Koza Haber, Doğada Müzik, Koza Spor, Off-Road, Hodri Meydan. Birçok farklı türlerde programlara yayın akışında yer veren Koza TV, özellikle kültürel değerlerin hatırlatıldığı festivallerde de canlı yayınları ile öne çıkmaktadır.

koza tv

Bölge halkının kültür şöleni olarak gördüğü festivaller kanalda canlı olarak yayınlanmaktadır. Spor haberleri ve programları da kanalda öne çıkan içerik türlerinden biridir. Ağırlıklı olarak bölge futbol takımlarının konuşulduğu programlarda zaman zaman amatör sporlara ve sporculara da yer verilmektedir. Kanalın belgesel kuşakları da sevilen içeriklerden biridir. Hayvanlar ve tarihi konularla ilgili belgeseller gün içerisinde izleyicilerle buluşmaktadır. Kanal bölge siyasetini de yakın takip etmektedir. Siyasetçilerin yaptığı açıklamalar ve röportajlar kanalda gün içerisinde yer almaktadır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0242 323 49 96

E-mail: [email protected]

Adres: Çağlayan 2050 Sok. No:24 Antalya

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/kozatv/